Budowa osiedla Zalasewo Park pod Poznaniem kontynuowanaźródło: Materiały inwestora

Budowa osiedla Zalasewo Park pod Poznaniem kontynuowana

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma KM Building rozpoczęła budowę drugiego budynku wielorodzinnego w ramach osiedla Zalasewo Park pod Poznaniem. Powstanie 36 mieszkań i apartamentów. Planowany termin ukończenia to przełom III i IV kwartału 2020 roku.
W minionym roku pierwszy budynek projektu Zalasewo Park został przekazany mieszkańcom. Z początkiem stycznia ruszyły prace związane z budową drugiego budynku. Podobnie jak ten zrealizowany, będzie liczył 36 mieszkań i apartamentów. Na parterze i I piętrze powstaną lokale (2-, 3- i 4-pokojowe) o powierzchni od 45 do 73 mkw. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 30 do 100 mkw., a pozostałe lokale wyposażone zostaną w przestronne balkony. Z kolei na piętrze drugim do dyspozycji mieszkańców będą przestronne apartamenty 3-, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 77 do 131 mkw. To właśnie one są wyróżnikiem osiedla Zalasewo Park, a jednocześnie rzadkością wśród ofert deweloperskich na terenie podpoznańskich miejscowości. Zalasewo Park to także komfortowe, o wysokim standardzie wykończenia części wspólne. Pod budynkiem wybudowana zostanie hala garażowa, zamykana bramą sterowaną pilotem. Ponadto, przed budynkiem będą dodatkowe miejsca postojowe. Co istotne, do dyspozycji lokatorów będzie także winda. Osiedle zostanie utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem. Deweloper zadba też o małą architekturę. Powstaną skwery i tereny zielone wokół budynku, chodniki, ogródki z trawą i ogrodzeniem dla mieszkań na parterze, a także mały park z ławeczkami od ulicy Kórnickiej.
Docelowo w ramach osiedla Zalasewo Park powstaną 3 budynki wielorodzinne. – Większość lokali ze zrealizowanego już budynku jest zamieszkana. W sprzedaży zostały jedynie ostatnie dwupoziomowe apartamenty. Jesteśmy przekonani, że kolejny budynek inwestycji Zalasewo Park spotka się z tak dużym zainteresowaniem jak ten już zrealizowany. Zapraszamy zresztą potencjalnych klientów do obejrzenia na miejscu naszego projektu – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Inwestycję wyróżnia namalowany latem ozdobny, rzadko spotykany przy inwestycjach na rynku pierwotnym mural. Autorem jest artysta o pseudonimie SOMEART, który wystawiał swoją twórczość m.in. w Londynie. 
REKLAMA
Zalasewo położone jest na terenie gminy Swarzędz. To bardzo popularna ostatnio miejscowość wśród osób poszukujących miejsca do zamieszkania. Zaletą lokalizacji Zalasewo Park jest bliskość szkół i przedszkoli, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz dogodna komunikacja z Poznaniem. To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi, trasami rowerowymi i ścieżkami, gdzie można odpocząć i regenerować siły w otoczeniu natury.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA