Drugi budynek Zalasewo Park pod Poznaniem w sprzedażyźródło: Materiały inwestora

Drugi budynek Zalasewo Park pod Poznaniem w sprzedaży

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Ruszyła sprzedaż drugiego budynku wielorodzinnego na osiedlu Zalasewo Park. Przy ulicy Kórnickiej w podpoznańskim Zalasewie, deweloper KM Building zaplanował 36 mieszkań i apartamentów. Planowany termin ukończenia to IV kwartał 2020 roku.
Prace związane z kontynuacją projektu Zalasewo Park ruszyły z początkiem stycznia bieżącego roku. Natomiast w kwietniu rozpoczęła się sprzedaż mieszkań. Realizowany budynek, podobnie jak ten już ukończony, będzie liczył 36 mieszkań i apartamentów. Na parterze i I piętrze powstaną lokale (2-, 3- i 4-pokojowe) o powierzchni od 45 do 73 mkw. Dodatkowo mieszkania na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 30 do 90 mkw., a pozostałe lokale wyposażone zostaną w przestronne balkony. Z kolei na piętrze drugim do dyspozycji mieszkańców będą przestronne apartamenty 3-, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 77 do 131 mkw. W przypadku apartamentów mniejszych na dolnym piętrze znajdzie się salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz dwa pokoje jako sypialnia dla gości i pracownia. Na antresoli mieścić się będzie główna sypialnia wraz z garderobą. Pomiędzy nimi pojawi się szklana ściana doświetlająca sypialnie. Natomiast w apartamentach większych, ponad 100-metrowych, sypialnia znajduje się na dolnym poziomie przy łazience. Na antresoli wygospodarowano 2 pokoje dla rodzeństwa oraz garderobę, która może pełnić dodatkową funkcję pokoju do ćwiczeń. W salonie klimatu doda biokominek, a z aneksu kuchennego wygrodzone zostanie pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić funkcje spiżarni lub pralni. Wszystkie proponowane apartamenty można oczywiście dostosować do potrzeb kupującego. Możliwości aranżacyjne wykorzysta zarówno singiel jak i większa rodzina. 
Zalasewo Park to także komfortowe, o wysokim standardzie wykończenia części wspólne. Powstanie hala garażowa, a przed budynkiem będą dodatkowe miejsca postojowe. Co istotne, do dyspozycji lokatorów będzie także winda. Osiedle zostanie utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem. Deweloper zadba też o małą architekturę. Powstaną skwery i tereny zielone wokół budynku, chodniki, ogródki z trawą i ogrodzeniem dla mieszkań na parterze, a także mały park z ławeczkami od ulicy Kórnickiej. Docelowo w ramach projektu Zalasewo Park powstaną 3 budynki wielorodzinne. – Pierwszy budynek jest już gotowy i zamieszkany. W sprzedaży pozostały dwa ostatnie apartamenty. Każdy z potencjalnych klientów budynku drugiego może tym samym na miejscu sprawdzić jakość wykonania. Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 4300 złotych brutto – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. 
REKLAMA
Zalasewo położone jest na terenie gminy Swarzędz. To bardzo popularna ostatnio miejscowość wśród osób poszukujących miejsca do zamieszkania. Zaletą lokalizacji Zalasewo Park jest bliskość szkół i przedszkoli, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz dogodna komunikacja z Poznaniem. To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi, trasami rowerowymi i ścieżkami, gdzie można odpocząć i regenerować siły w otoczeniu natury. 
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

2 nowe mieszkania w Zalasewo Park

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Zalasewo Park - ZALII_32ZALII_3286.52 m222
484 512,00
5 600,00 zł/m2
Zalasewo Park - ZALII_34ZALII_3492.49 m223
517 944,00
5 600,00 zł/m2
REKLAMA