Zalasewo Park z pierwszym piętremźródło: Materiały inwestora

Zalasewo Park z pierwszym piętrem

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W podpoznańskim Zalasewie przy ulicy Kórnickiej trwają intensywne prace budowlane. Powstaje inwestycja Zalasewo Park, realizowana przez KM Building. Projekt będzie się składał z trzech trzykondygnacyjnych budynków z halami garażowymi i windami. Dla przyszłych mieszkańców przygotowano w sumie 108 mieszkań.
Prace w ramach inwestycji Zalasewo Park rozpoczęły się w ubiegłym roku pod koniec lata i przebiegają według założonego harmonogramu. Została przygotowana hala garażowa, następnie wymurowano ściany parteru i pierwszego piętra. Pierwszy z budynków zmienia się z dnia na dzień. – Aktualnie trwają prace przygotowawcze do zalania stropu drugiego piętra. Pierwszy budynek naszego osiedla jest coraz bardziej okazały i widoczny z ulicy – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Łącznie w ramach projektu Zalasewo Park będzie 108 mieszkań. Oprócz przygotowywanego budynku, obok staną dwa kolejne. 
REKLAMA
Według planów inwestora każdy z trzech budynków wielorodzinnych będzie posiadał trzy kondygnacje. Na parterze oraz na pierwszym piętrze będą znajdować się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 45 do 75 m kw. Większość lokali na parterze będzie dostępna z ogródkami. Natomiast na drugim piętrze powstaną dwupoziomowe apartamenty 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 75 do 122 m kw. Pod każdym z budynków zostanie przygotowana hala garażowa. Co ważne, miejsce w hali będzie w cenie mieszkania. Lokale, oddawane w podwyższonym standardzie lub wykończone "pod klucz", będą dostępne także w programie MdM. Ceny rozpoczynają się od 3950 zł. brutto za m kw. Deweloper zaplanował zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia inwestycji, co wpłynie na komfort życia. Powstaną skwery i tereny zielone, chodniki, miejsca postojowe oraz wszelkie elementy małej architektury. Co ważne, mieszkania na parterze będą mieć ogródki. Przyszli mieszkańcy skorzystają także z małego parku z ławeczkami, zlokalizowanego na terenie Zalasewo Park, od strony ulicy Kórnickiej. 
Wielką zaletą przygotowywanej inwestycji jest lokalizacja. Zalasewo to jedno z najchętniej zamieszkiwanych miejsc blisko Swarzędza i Poznania. Bliskość dwóch wielkopolskich miast, a także dobre zaplecze handlowo-usługowe na miejscu to czynniki wpływające na atrakcyjność osiedla. Przyszli mieszkańcy będą mieć tuż obok placówki edukacyjne, czy przychodnie. Ulica Kórnicka, gdzie powstaje inwestycja, sąsiaduje z terenami zielonymi, co szczególnie ucieszy osoby lubiące aktywny tryb życia i bliskość natury.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA