Drugi etap Zalasewo Park pod Poznaniem coraz bliżej ukończeniaźródło: Materiały inwestora

Drugi etap Zalasewo Park pod Poznaniem coraz bliżej ukończenia

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Ponad 40 procent już sprzedanych mieszkań. To dane dotyczące drugiego budynku powstającego na osiedlu Zalasewo Park. Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem, a jej zakończenie planowane jest w IV kwartale 2020 roku.
Zalasewo Park II, czyli budynek wielorodzinny z 36 mieszkaniami i apartamentami powstaje w Zalasewie, na terenie podpoznańskiej gminy Swarzędz. Deweloper KM Building proponuje lokale o zróżnicowanym metrażu, w tym także dwupoziomowe. Na parterze i I piętrze powstaną lokale (2-, 3- i 4-pokojowe) o powierzchni od 45 do 73 mkw. Z kolei na piętrze drugim do dyspozycji mieszkańców będą przestronne apartamenty 3-, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 77 do 131 mkw. Dodatkowo mieszkania na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 30 do 90 mkw., a pozostałe lokale wyposażone zostaną w przestronne balkony. – Budynek osiągnął swoją docelową wysokość. Kończymy prace konstrukcyjne na najwyższej kondygnacji. Na parterze i I piętrze powstały już ściany między lokalowe, a niedługo rozpoczną się prace związane ze ściankami działowymi w mieszkaniach – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Od stycznia rozpoczynają się także prace przygotowawcze do więźby dachowej, której montaż planowany jest na początek lutego. 
Co istotne, do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie również winda oraz hala garażowa, a przed budynkiem dodatkowe miejsca postojowe. Powstaną również skwery i tereny zielone wokół budynku, chodniki, ogródki z trawą i ogrodzeniem dla mieszkań na parterze, a także mały park z ławeczkami od ulicy Kórnickiej. Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 4300 złotych brutto. Docelowo w ramach projektu Zalasewo Park powstaną 3 budynki wielorodzinne. Osoby zainteresowane zakupem lokalu w ramach Zalasewo Park II mogą z bliska przyjrzeć się gotowym mieszkaniom czy apartamentom powstałym w budynku pierwszym. To pozwala docenić oferowane powierzchnie, rozkład pomieszczeń, a także pobudzić wyobraźnie w kontekście ich urządzania. Należy dodać, że wszystkie lokale mieszkalne oddawane będą w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz.
REKLAMA
Zaletą lokalizacji Zalasewo Park jest bliskość szkół i przedszkoli, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz dogodna komunikacja ze stolicą Wielkopolski. Zalasewo to także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi oraz ścieżkami rowerowymi, tak istotnymi dla miłośników sportu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA