Pierwszy budynek na osiedlu Zalasewo Park pod Poznaniem gotowyźródło: Materiały inwestora

Pierwszy budynek na osiedlu Zalasewo Park pod Poznaniem gotowy

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Zakończył się pierwszy etap osiedla Zalasewo Park. Przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie deweloper KM Building przekazał do użytkowania budynek wielorodzinny z 36 lokalami.
Zrealizowany budynek to pierwszy projekt mieszkaniowy KM Building na terenie Zalasewa. Liczy on 36 mieszkań i apartamentów. Na parterze i I piętrze powstały lokale (2-, 3- i 4-pokojowe) o powierzchni od 45 do 75 mkw. Mieszkania na parterze posiadają ogródki o powierzchni od 30 do 100 mkw., a pozostałe lokale wyposażono w przestronne balkony. Z kolei na drugim piętrze gotowe są przestronne apartamenty o powierzchni od 77 do 131 mkw. To właśnie one są wyróżnikiem projektu Zalasewo Park, a jednocześnie rzadkością wśród ofert deweloperskich na terenie podpoznańskich miejscowości. 
KM Building dużą wagę przykłada to wysokiej jakości wykonania. Wszystkie lokale mieszkalne oddawane są w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz. Zalasewo Park to także hala garażowa, zamykana bramą sterowaną pilotem z przynależnym jednym miejscem postojowym. Co istotne, miejsce w hali garażowej jest w cenie mieszkania czy apartamentu, a ponadto przed budynkiem są dodatkowe miejsca postojowe. Zalasewo Park to również winda, którą dostaniemy się z hali garażowej pod drzwi naszego lokalu. Inwestor zaplanował także zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia inwestycji. Powstaną skwery i tereny zielone, chodniki oraz wszelkie elementy małej architektury. Osiedle będzie utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem. W sprzedaży zostało już tylko kilka dwupoziomowych apartamentów. Docelowo w ramach projektu Zalasewo Park powstaną 3 budynki wielorodzinne. – Zalasewo to popularna obecnie miejscowość wśród osób poszukujących mieszkania. Wśród wielu ofert brakowało jednak lokali o charakterze apartamentów. My tę lukę wypełniliśmy proponując dwupoziomowe mieszkanie o większym metrażu i co najważniejsze, wyeksponowaniu motywów podkreślających jego odmienność – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Inwestycję wyróżnia namalowany latem ozdobny, rzadko spotykany przy inwestycjach na rynku pierwotnym mural. Autorem jest artysta o pseudonimie SOMEART, który wystawiał swoją twórczość m.in. w Londynie. 
REKLAMA
Zalasewo położone jest na terenie gminy Swarzędz. To bardzo popularna ostatnio miejscowość wśród osób poszukujących miejsca do zamieszkania. Zaletą lokalizacji Zalasewo Park jest bliskość szkół i przedszkoli, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz dogodna komunikacja z Poznaniem. To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi, trasami rowerowymi i ścieżkami, gdzie można odpocząć i regenerować siły w otoczeniu natury.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA