Warszawa: Wioletta – Polnord wieńczy inwestycję w Wilanowie obejmującą setki mieszkańfot. Jakub Zazula

Warszawa: Wioletta – Polnord wieńczy inwestycję w Wilanowie obejmującą setki mieszkań

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Wilania
adresWarszawa, Herbu Janina
inwestorPolnord S.A.
REKLAMA
Na trzyczęściowy projekt przy ulicy Herbu Janina złoży się dziesięć budynków wielorodzinnych z około 30 lokalami każdy. Budowa pierwszego etapu dobiega końca. Warszawski deweloper wystartował już z ostatnim.
Polnord S.A. ruszył w tym miesiącu ze sprzedażą trzeciej fazy osiedla przy ul. Herbu Janina na warszawskich Błoniach Wilanowskich. Ceny kształtują się w zakresie 9 050-11 000 zł/mkw. Rozpoczętą już budowę planuje zakończyć w II kwartale 2021 roku.
fot. Jakub Zazula

Osiedle z 1,5-hektarowym parkiem

Wiolettę tworzą trzy czteropiętrowe budynki wielorodzinne z 90 mieszkaniami. Są dostępne w układach od jedno- do czteropokojowego, w metrażach 32-88 mkw. Do części przynależą ogródki o powierzchni do 40 mkw.
Materiały Inwestora
REKLAMA
Polnord zaczął budowę pierwszego etapu, Wilania, w listopadzie 2018 roku. Skończy ją w następnym kwartale. Odda do użytku cztery budynki ze 120 lokalami (trzypokojowe od 55 mkw., a cztero- od 83 mkw.). W I kw. 2021 roku ma być gotowa druga część osiedla, Wiktoria, czyli trzy budowle z 87 mieszkaniami.
Wśród udogodnień deweloper wylicza m.in. całodobowy monitoring, podziemne garaże, boksy rowerowe, komórki lokatorskie, wózkowanie oraz windy. Na terenie inwestycji powstanie ok. 1,5-hektarowy park podzielony na sześć stref. Deweloper zaplanował łąkę kwietną, ścieżki spacerowe oraz zielone wzgórze.
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.

Nowe apartamenty od Robyga

Na Błoniach Wilanowskich zainwestował ostatnio również m.in. Robyg Development Sp. z o.o., o czym informowaliśmy w czerwcu ubiegłego roku. Realizuje przy Osi Królewskiej inwestycję Apartamenty Królewskie. W pierwszym etapie buduje dwa siedmiokondygnacyjne (w tym dwie podziemne) budynki wielorodzinne z blisko 80 mieszkaniami. Metraże sięgają 121 mkw. Wszystkie wyposażone są w standardzie w system Smart House. Mieszkańcy skorzystają m.in. z fitnessu, komórek lokatorskich oraz dziedzińca z placem zabaw.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA