Dobre wyniki sprzedaży Green House Development

Dobre wyniki sprzedaży Green House Development

Warszawa
REKLAMA

Ciekawy projekt, korzystne ceny i atrakcyjna oferta kredytowa dla klientów. W najnowszej inwestycji dewelopera na warszawskiej Białołęce Apartamentach Wiślanych nabywców znalazło już ponad 60 proc. mieszkań.

 

Realizacja Apartamentów Wiślanych przebiega sprawnie i szybko. Zakończenie budowy nastąpi pod koniec roku. Inwestycja Green House Development na Białołęce przy ulicy Odkrytej 58 cieszy się do początku dużym zainteresowaniem klientów.

 

REKLAMA

Deweloperowi udało się sprzedać blisko 60 proc. mieszkań, co można uznać za duży sukces sprzedażowy, tym bardziej, że oddanie inwestycji do użytkowania nastąpi prawdopodobnie w pierwszym kwartale przyszłego roku.


Klienci firmy Green House Development mogą dodatkowo liczyć na atrakcyjne marże i wyjątkową bankową ofertę. - Ze względu na dobrą sprzedaż i wiarygodną opinię, którą posiadamy w bankach możemy wynegocjować dla naszych klientów korzystną ofertę. Dzięki temu mogą uzyskać specjalne warunki cenowe kredytu hipotecznego, m.in. obniżoną marżę lub prowizję kredytu, a także skrócony czas formalności. Takie preferencyjne warunki proponują naszym klientom współpracujące z nami banki. – podkreśla Małgorzata Gryziak Dyrektor Działu Doradztwa Kredytowego w firmie Green House Development

W obecnej sytuacji rynkowej, to niezwykle atrakcyjna oferta. Spowolnienie gospodarki i sytuacja makroekonomiczna ograniczają zasobność Polaków, co wpływa na sytuację na rynku kredytów i koniunkturę w sektorze nieruchomości. Tymczasem, wyniki sprzedaży Green House Development dowodzą, że mimo trudnej sytuacji na rynku, można osiągać dobre wyniki sprzedaży.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA