REKLAMA
Green House Development S.A.

Green House Development S.A.

Artykuły o Green House Development S.A.

Plac Unii przyciąga kolejnych nowych najemców powierzchni biurowych
Kolejne firmy dotychczas prowadzące swoje biura w Placu Unii decydują się na przedłużenie swoich umów najmu. W ostatnim czasie do tego grona dołączyły iSpot Poland, Trigon Dom Maklerski oraz Ignitis Polska. Trzej najemcy zajmują łączną powierzchnię ponad 2 580 mkw. We wszystkich transakcjach właściciela biurowca reprezentowała firma doradcza Colliers.
Kolejne firmy stawiają na kompleks Plac Unii i wynajmują w nim powierzchnie biurowe
W ostatnim czasie do grona nowych najemców Placu Unii dołączyła spółka Ignitis Renewables ceniąca aspekty zrównoważonego rozwoju u swoich partnerów biznesowych. Z kolei firma Green House Development zdecydowała się przedłużyć umowę najmu na kolejne lata. Biura obu firm zajmują łącznie ponad 1000 mkw. powierzchni. W każdej transakcji doradzała firma Colliers.
Green House Development wybuduje aparthotel w Świnoujściu [WIZUALIZACJE]
W centrum Świnoujścia powstanie nowy aparthotel. Zlokalizowany będzie kilkaset metrów od plaży Aquart. Będzie to najnowszy projekt hotelowy warszawskiej firmy Green House Development.
Warszawa: Rozmarynu – HDK Invest stawia energooszczędne domy w Wawrze [WIZUALIZACJE]
Na osiedle powstające przy ulicy Rozmarynu składa się ponad 20 piętrowych budynków o metrażach sięga...
Warszawa: Wawer Love – Green House Development zbuduje w Falenicy osiedle z przedszkolem [WIZUALIZACJE]
Przy ulicy Przylaszczkowej powstanie pięć budynków z blisko 140 mieszkaniami. Ofertę uzupełnią lokal...
Warszawa: Tulip Wilanów – Ronson stawia na Zawady. Buduje mieszkania z osiedlowym ogrodem [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper zakończy budowę przy placu Vogla w przyszłym roku. Zapłacił za nieruchomość 15...
Warszawa: Apartamenty Królewskie – Robyg inwestuje na Błoniach Wilanowskich [WIZUALIZACJA]
Warszawski deweloper zamierza etapować osiedle położone przy Osi Królewskiej. Zacznie od blisko 90 l...
Warszawa: Vitalite – Bouygues Immobilier stawia w Wilanowie osiedle z sauną i fitnessem [WIZUALIZACJE]
Osiedle przy ulicy Sytej będzie ogrodzone, z kontrolą dostępu. W każdym z czterech budynków z windam...
Warszawa: Hampton Residence Wilanów – kilkusetmetrowe domy na zamkniętym osiedlu od Green House Development [WIZUALIZACJE]
Inwestycja przy ulicy Hlonda ma być luksusowa, elegancka i bezpieczna. Warszawski deweloper ruszył j...
[Warszawa] Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu Wilanów Garden
18 kwietnia Green House Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie nowej inwestycji,...
NIP5213743822
REGON365077439
WWW
Puławska 2
02-566
Warszawa

Opis

Green House Development to szerokie spektrum działań na rynku nieruchomości, które łączy jedna idea. Od nowoczesnych osiedli i apartamentowców, przez hotele, a na powierzchniach komercyjnych kończąc, za każdym razem oddajemy w Państwa ręce miejsca, które są spełnieniem obietnicy nowej, lepszej jakości życia. Tworzymy świat, w którym żyje się łatwiej, wygodniej, po prostu przyjemniej – taki, w którym rozwijacie Państwo swoje pasje, odpoczywacie, celebrujecie każdą chwilę spędzoną w gronie najbliższych. Niezależnie od tego jak wyglądają Państwa marzenia o lepszym życiu, my tworzymy przestrzenie, które pomagają je urzeczywistnić. Projektujemy z myślą o przyszłości, walory estetyczne łącząc z funkcjonalnością i trwałością. Za każdym razem starannie wybieramy lokalizacje naszych inwestycji pamiętając o komforcie codziennego użytkowania. Budujemy korzystając z najnowszych technologii i sprawdzonych materiałów. A wszystko to w harmonii z otoczeniem i z poszanowaniem naturalnego środowiska. Za każdym razem jednak powstaje coś więcej niż tylko budynek – tworzymy unikalny klimat, przyjazną przestrzeń otwartą na Państwa świat i potrzebę życia "pełnią życia". To misja naszej firmy i cel naszego działania. Państwa zaufanie i satysfakcja są dla nas najważniejsze. Pomimo zdobytej już wiedzy i doświadczenia, ciągle się rozwijamy, śledzimy najnowsze trendy architektoniczne, szukamy najlepszych inspiracji estetycznych i najkorzystniejszych rozwiązań, po to, by za każdym razem móc zaoferować Państwu przestrzenie najwyższej jakości – nowej jakości życia.
REKLAMA