Specjalne ceny mieszkań w Premium Point

Specjalne ceny mieszkań w Premium Point

Warszawa
REKLAMA

Kawalerka za 149 tys. zł, a dwa pokoje za 218 tys. zł, do tego garaż gratis. To specjalna oferta cenowa w Premium Point, nowej inwestycji Green House Development, która powstaje na warszawskiej Białołęce.

 

Budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Hanki Ordonówny i Topolowej, wyróżniać będzie atrakcyjna modernistyczna architektura, eleganckie foyer i starannie zaprojektowana zieleń. Projekt powstał w warszawskiej  pracowni AGK Architekci. Projektanci zadbali, aby wnętrza były jasne i przestronne. Każde z nich będzie mieć duże okna, tarasy lub balkony.


Zainteresowani projektem otrzymali teraz możliwość skorzystania z unikatowej promocji.

- W ramach naszej oferty wyselekcjonowaliśmy mieszkania, dla których zaproponowaliśmy specjalne ceny. Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się skorzystać z rabatowej oferty otrzymają miejsce postojowe w garażu podzielnym gratis. Propozycja dotyczy całej oferty mieszkań w tej inwestycji jest jednak ograniczona czasowo. – podkreśla Marcin Zieliński dyrektor biura sprzedaży Green House Development.

REKLAMA


To wyjątkowa oferta na warszawskim rynku. Kawalerki będą dostępne od zaledwie 149 tys. zł, a dwupokojowe już od 218 tys. zł.


Dodatkowo, niezależnie od obecnej promocji, część inwestycji objęta jest programem Rodzina na Swoim. – Zostało niewiele czasu, aby z niego skorzystać. W chwili obecnej rozszerzyliśmy obecny kanał sprzedaży w naszych inwestycjach, ale pula mieszkań dostępnych w ramach programu powoli się kurczy. – dodaje dyrektor biura sprzedaży Green House Development.


Nabywcy, którzy zdecydują się zakupić mieszkanie w Premium Point mogą dodatkowo skorzystać ze specjalnego, dedykowanego dla nich programu Świat Premium Point.  


W ramach którego, będą mogli korzystać z usługi concierge, systemu inteligentnej automatyki budynków „smart home” i pakietowej oferty wykończenia wnętrz pod klucz. Wszystko dostępne będzie w atrakcyjnych cenach, wynegocjowanych specjalnie dla klientów firmy Green House Development.


Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PRIBO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego. Harmonogram budowy zakłada, że prace budowlane zostaną zakończone w pierwszym półroczu 2014 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA