Ruszyła sprzedaż mieszkań I etapu Living Point Mokotów

Ruszyła sprzedaż mieszkań I etapu Living Point Mokotów

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
348 mieszkań w dwóch ośmiokondygnacyjnych budynkach przy ulicy Konstruktorskiej 9 w Warszawie zbuduje Vantage Development SA– jeden z najdynamiczniej rozwijających się polskich deweloperów, który w swoim portfelu ma prestiżowe inwestycje zrealizowane we Wrocławiu.
Na Klientów czekają wysokie (2,75-3,00 m) mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Najmniejsze z nich to kawalerki o metrażach od 27 do 31 m2. Kompaktowe mieszkania 2 pokojowe liczą od 37 do 50 m2, a wygodne lokale 3 pokojowe to już 58-69 m2. Spośród innych inwestycji, które są realizowane w tej części Mokotowa – Living Point wyróżnia wykończenie w wysokim standardzie części wspólnych, reprezentacyjne lobby oraz elewacja ze szklanymi balustradami wykonana z naturalnych materiałów takich jak kamień i drewno.
Doskonała lokalizacja, która zapewnia łatwą komunikację z centrum Warszawy, bliskość punktów handlowo-usługowych i rozrywkowych, w tym Galerii Mokotów oraz przystanki miejskiej komunikacji zbiorowej w odległości nie większej niż 700 m – to atuty naszego nowego projektu – mówi Joanna Kubiak Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Vantage Development SA.
Living Point Mokotów oferuje przyszłym mieszkańcom to, co jest najlepsze w tej nowoczesnej dzielnicy. Komfort mieszkania w eleganckim wnętrzu a tym, którzy pracują w pobliskich biurowcach – brak długich dojazdów do pracy. Dogodny dojazd do stacji metra Wilanowska i Wierzbno a także stacji PKP Służewiec, z której koleją miejską w kilkanaście minut można znaleźć się w centrum Warszawy to elementy, które z pewnością wezmą pod uwagę nabywcy mieszkań. Zaletą Living Point Mokotów jest także duża ilość instytucji edukacyjnych w sąsiedztwie (3 publiczne i 6 niepublicznych przedszkoli, 4 niepubliczne szkoły podstawowe, trzy gimnazja) oraz dostęp do terenów rekreacyjnych (Pola Mokotowskie oraz Park Arkadia).
Ta lokalizacja z pewnością jest interesująca dla ludzi, którzy chcą mieć blisko do pracy oraz dla inwestorów, którzy będą kupowali mieszkania pod wynajem dla pracowników biurowców – zapewnia Joanna Kubiak.
Zamysł architektoniczny opiera się na wykorzystaniu prostych, geometrycznych form, które nadają inwestycji bardzo elegancki charakter. Living Point Mokotów zostanie wykonany tak, aby zapewnić właścicielom mieszkań wysoki komfort ich użytkowania. Przestronne, wygodne balkony, ogródki w mieszkaniach na parterze, komórki lokatorskie, boksy rowerowe oraz podziemny parking zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Lokatorzy dostaną do dyspozycji pełne zieleni patio, place zabaw oraz ścieżki rowerowe i spacerowe. Teren osiedla będzie ogrodzony, zamknięty i strzeżony przez wewnętrzny monitoring.
​Projekt został podzielony na dwa etapy. W każdym powstanie po ok. 170 mieszkań. Obecnie rozpoczyna się budowa pierwszego z nich – jej zakończenie jest zaplanowane na I kw. 2017 roku. Budowa drugiego etapu ruszy w I kw. 2016 r. i zostanie zakończona w II kw. 2017 r.
Osiedle powstaje w formule „Zaprojektuj i Wybuduj” jego głównym wykonawcą została firma Karmar S.A., która nie tylko buduje, ale także przygotowała dokumentację projektową, a także uzyskała niezbędne zgody i decyzje administracyjne.

Living Point Mokotów w pigułce:

Inwestor: Vantage Development SA
REKLAMA
Lokalizacja: ulica Konstruktorska 9, Warszawa
Ilość mieszkań w I etapie: 169
Średnie ceny za metr: 7600-9900 zł mkw.
Standard mieszkań: podwyższony
Planowane zakończenie budowy: II kwartał 2017 r.

Salon sprzedaży:

Biurowiec KBC (Konstruktorska Business Center)
ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa
tel.: 22 460 44 44

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA