YIT Development ruszył z budową Smartti Mokotów w Warszawieźródło: Materiały inwestora

YIT Development ruszył z budową Smartti Mokotów w Warszawie

Orzech
Orzech
REKLAMA
Największy fiński deweloper YIT Development ruszył z budową swojej najnowszej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie. Smartti Mokotów powstanie na Mokotowie u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej. Będzie to największy obiekt najmu profesjonalnego w Polsce.
YIT Development zrealizuje tę inwestycję dla wiodącego skandynawskiego inwestora na rynku nieruchomości NREP5 listopada odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Smartti Mokotów. W ramach inwestycji powstanie docelowo ponad 800 mieszkań w dwóch etapach.
Smartti Mokotów zaoferuje nowocześnie urządzone i funkcjonalne jednostki mieszkalne w połączeniu z przestrzenią co-workingową oraz bogatą infrastrukturą towarzyszącą. Na terenie budynków znajdą się lokale usługowe, punkty gastronomiczne i siłownia. Nie zabraknie stref relaksacyjnych oraz czytelni, zaś na najwyższych kondygnacjach powstaną powierzchnie użytkowe. Na dachu znajdzie się plenerowa siłownia oraz boisko do gry w piłkę.
REKLAMA
– Ten projekt ożywi Mokotów. Został zaprojektowany, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na 1-2-osobowe mieszkania dla dojeżdżających do pracy profesjonalistów, singli i rozwiedzionych lub par, poszukujących nowoczesnych rozwiązań mieszkaniowych, zapewniających poczucie przynależności do miejscowej społeczności. Każde mieszkanie będzie funkcjonalnie wykończone i umeblowane – z nowoczesną kuchnią, łazienką i balkonem. Ponadto obiekt będzie oferował wiele dodatkowych udogodnień – restauracji, siłowni oraz wspólnych miejsc do pracy i wypoczynku. W ogrodzie na dachu zaplanowano też siłownię na świeżym powietrzu – informuje Rune Kock, Partner i Dyrektor Działu Living w NREP.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Unibep S.A. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia KAPS Architekci Korneluk Parysek Słowik.
O inwestorze:

YIT to największy deweloper w Finlandii. W czerwcu 2021 r. podpisał umowę z NREP – wiodącym funduszem i inwestorem w branży nieruchomości w krajach nordyckich na budowę i sprzedaż 1 071 lokali mieszkalnych przeznaczonych pod wynajem w czterech projektach w Warszawie

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA