Wystawa fotografii uświetni wieczór promocji w Point House

Wystawa fotografii uświetni wieczór promocji w Point House

Warszawa
REKLAMA

Wieczorem 31 marca, podczas „Nocnej wystawy fotografii” klienci będą mogli kupić 20 dowolnych dostępnych mieszkań w budynku Point House według promocyjnego cennika. Lokale w inwestycji zrealizowanej przez spółkę Unidevelopment będą dostępne już od 6,5 tysiąca zł za mkw. Przewidziane są też dodatkowe atrakcje - budynek zostanie specjalnie podświetlony, a wewnątrz odbędzie się pokaz fotografii.

 

Wydarzenie pod hasłem „Nocna wystawa fotografii” odbędzie się 31 marca, w godzinach od 19.00 do 23.00 w inwestycji Point House na warszawskim Mokotowie. Ten specjalny wieczór będzie łączył w sobie atrakcje kulturalne oraz możliwość zakupu mieszkania po wyjątkowo atrakcyjnych cenach, przewidzianych wyłącznie dla uczestników.

 

Point House w nowym ujęciu

 

 „Postanowiliśmy wykorzystać zainteresowanie z jakim spotykają się nasze akcje promocyjne do prezentacji czterech niezwykłych, a zarazem zróżnicowanych tematycznie galerii fotograficznych. Wieczorem, 31 marca nowy budynek Point House z pewnością odwiedzi wielu klientów zainteresowanych specjalną ofertą naszej firmy. Mamy nadzieję, że dzięki wystawie fotografii ten wieczór okaże się dla nich jeszcze bardziej interesujący. Jestem przekonana, że wśród gości, którzy odwiedzą nasz budynek będzie wiele osób chętnych by zapoznać się z zebranymi pracami i otwartych na dyskusję z ich autorami, do czego zachęcamy.” – mówi Ewa Przeździecka, kierownik marketingu w firmie Unidevelopment.

 

Podczas wieczornej imprezy w Point House przedstawiona zostanie m.in. multimedialna prezentacja  „H₂O – Podwodne impresje”. Pod tym tytułem kryje się projekcja diaporamy polskich i zagranicznych akwenów przygotowana przez Macieja Tomaszewskiego, jednego z pionierów fotografii nurkowej w Polsce. Autor jest instruktorem fotografii podwodnej CMAS PF2 / SSI, twórcą i byłym zastępcą redaktora naczelnego Magazynu Nurkowego „NitroX”. Ma na swoim koncie wiele publikacji o tematyce nurkowej. Jego portfolio zawiera zdjęcia z kilkuset miejsc w Polsce, a także z Austrii, Egiptu, Niemiec, Portugalii, Szwecji, Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych. 

 

REKLAMA

Oprócz zdjęć podwodnych Macieja Tomaszewskiego odwiedzający Point House będą mieli okazję obejrzeć prace Agnieszki Jankowskiej. Zbiór zdjęć tej autorki zatytułowany „W ciszy światła” jest dowodem jej niezwykłego spojrzenia na świat przyrody. W pracach Agnieszki nawet najbardziej zwyczajne miejsca stają się magiczne dzięki doskonałemu wyczuciu barwy i światła. W zupełnie inny klimat wprowadzą fotografie Marcina Piwońskiego, który w galerii „Miasto nocą” zaprezentuje efekty swoich wędrówek z aparatem po miejscach zwyczajnych za dnia. Kilometry miejskich ulic pokonanych nocną porą owocują feerią barw, armią cieni, tonów i półtonów. Zdjęcia Ewy Przeździeckiej pozwolą odwiedzającym poczuć klimat oddalonych od cywilizacji, skąpanych w intensywnych promieniach słońca afrykańskich przestrzeni. Autorka przedstawi zbiór zdjęć powstałych podczas jej podróży po Namibii, którą odbyła w listopadzie ubiegłego roku.

 

Specjalna oferta

 

Pokaz zdjęć towarzyszył będzie akcji promocyjnej realizowanej przez Unidevelopment. Wieczorem 31 marca w godzinach od 19.00 do 23.00 klienci będą mogli kupić 20 mieszkań w budynku Point House według specjalnego cennika. Lokale będą dostępne już od 6,5 tysiąca zł za mkw.

 

Budynek Point House powstał u zbiegu ulic Rzymowskiego, Pallutha i Al. Wyścigowej w bezpośrednim sąsiedztwie Służewieckiego Toru Wyścigów Konnych oraz zielonych obszarów Dolinki Służewieckiej. Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy mają łatwy dostęp do licznych tras rowerowych i terenów parkowych idealnych do spędzania czasu na świeżym powietrzu. „Na wyciągniecie ręki” jest również rozbudowana infrastruktura handlowo – usługowa, przedszkola i szkoły oraz komunikacja miejska.

 

Projekt architektoniczny budynku Point House nawiązuje do polskiego modernizmu międzywojennej Warszawy. Budynek składający się z 7-kondygnacyjnej podstawy i dwóch dominant (10- i 14- piętrowych) wyróżnia nie tylko nowoczesny wygląd, ale również wysoki standard wykończenia. Dbałość o detale widoczna jest zarówno w przypadku elewacji obiektu, jak i jego części wspólnych. Pomiędzy skrzydłami przypominającego swoim kształtem literę L obiektu i Potokiem Służewieckim powstał zamknięty dziedziniec, gdzie do dyspozycji mieszkańców jest m.in. plac zabaw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA