Osiedle Młoda Morena – powiedzenie "Być w lesie" nabiera zupełnie innego znaczeniaźródło: Materiały inwestora

Osiedle Młoda Morena – powiedzenie "Być w lesie" nabiera zupełnie innego znaczenia

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Dekpol wprowadził do sprzedaży drugi etap gdańskiego osiedla Młoda Morena, które dostarczy 113 mieszkań o powierzchniach od 34,88 do 88,66 mkw. Zakończenie budowy planowane jest na grudzień 2018 r. Deweloper rozpoczął już też przyjmowanie rezerwacji na lokale, które powstaną na tym osiedlu w ramach trzeciego etapu.
Dekpol startuje z budową drugiego etapu osiedla Młoda Morena. Inwestycja realizowana jest w Gdańsku przy ulicy Dolne Migowo. W ramach tego etapu powstanie 6-kondygnacyjny budynek z 3 poziomową halą garażową. Zaplanowano w nim 113 mieszkań o zróżnicowanej strukturze: 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 34,88 do 88,66 mkw.
Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, a na wyższych kondygnacjach znajdą się z kolei balkony oraz loggie. Osiedle Młoda Morena przystosowane będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdej z trzech klatek budynku znajdzie się winda cichobieżna prowadząca również do podziemnych parkingów. Teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany.
Ceny w tej inwestycji zaczynają się od 5.650 zł/mkw. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na grudzień 2018 roku, natomiast przekazania mieszkań planowane są w lutym 2019 roku. Projekt osiedla powstał w pracowni Pilch Architekci. Deweloperem i generalnym wykonawcą jest firma Dekpol. 
Młoda Morena to kameralne osiedle. Klienci wybierają to miejsce m.in. ze względu na urokliwy widok z okien. Mieszkańcy z pewnością będą mogli tutaj w pełni się relaksować i cieszyć bliskością natury – powiedział Sebastian Barandziak, członek zarządu, dyrektor sprzedaży Dekpol S.A. 
REKLAMA
Osiedle Młoda Morena powstaje w malowniczej scenerii, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i przyrody w zacisznym zakątku Moreny. Klasyczna i stonowana architektura Młodej Moreny, współgrająca z malowniczymi pagórkami porośniętymi lasem, pozwoli jego mieszkańcom na pełny relaks o każdej porze dnia i w każdej porze roku. 
Inwestycja jest jednocześnie doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. W odległości 15 minut znajduje się przystanek PKM. W bliskiej okolicy dostępne są szkoły, przedszkola i żłobki oraz cała sieć sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. W pobliżu zlokalizowane jest również Centrum Handlowe Morena, które zostało rozbudowane i zmodernizowane przez firmę Dekpol S.A.
Osiedle Młoda Morena docelowo składać się będzie z trzech budynków. W pierwszym już gotowym jest 115 mieszkań. Wszystkie z nich zostały sprzedane. Dekpol rozpoczął już też przyjmowanie rezerwacji na lokale, które powstaną na tym osiedlu w ramach trzeciego etapu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA