Nowi najemcy w Galerii Malta

Nowi najemcy w Galerii Malta

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

4F i Wojas otworzyli swoje sklepy w jednym z najpopularniejszych centrów handlowych w Poznaniu.

 

Do grona najemców poznańskiej galerii handlowej Malta zadecydowała się dołączyć marka obuwnicza Wojas, która w grudniu uruchomiła w obiekcie butik o powierzchni 120 mkw. (parter). Pod koniec roku swoją działalność w centrum rozpoczął również sklep z odzieżą i akcesoriami sportowymi 4F. Wkrótce oferta galerii rozszerzy się o kolejne marki.

REKLAMA


Za proces rekomercjalizacji obiektu odpowiada zespół specjalistów z firmy doradczej Jones Lang LaSalle.


Dagmara Filipiak, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, Jones Lang LaSalle, komentuje: „Nowi najemcy, tacy jak 4F i Wojas, a także planowane wejścia nowych marek to kolejne kroki Galerii Malta w kierunku rozszerzenia swojej atrakcyjnej oferty handlowo-gastronomicznej. Zmiany w portfolio to element przygotowań do zbliżających się 5 urodzin obiektu”.


Galeria Malta to jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Aglomeracji Poznańskiej. Na ponad 54 000 mkw. powierzchni najmu działa prawie 170 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Centrum może pochwalić się również rozbudowaną ofertą rozrywkową i sportową obejmującą między innymi wielosalowe Multikino oraz klub fitness. Dla wygody rodzin z dziećmi na terenie obiektu działa również plac zabaw dla najmłodszych. Klienci mają do swojej dyspozycji ok. 1 900 miejsc na wielopoziomowym parkingu. Do największych wyróżników obiektu należy jego lokalizacja – tuż obok Jeziora Maltańskiego, doskonale widocznego ze strefy gastronomicznej obiektu. Lekka, nowoczesna architektura obiektu współgra z malowniczym, zielonym otoczeniem. Do galerii prowadzi pierwsza w Poznaniu wisząca kładka o długości 160 metrów łącząca Galerię Malta z malowniczym terenem rekreacyjnym nad Jeziorem Maltańskim.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA