Nowy etap Kwiatowej Równiny oddany do użytku

Nowy etap Kwiatowej Równiny oddany do użytku

Kraków
primetimepr
REKLAMA
Grupa Deweloperska Geo oddała do użytku kolejny etap rodzinnej inwestycji Kwiatowa Równina na krakowskim Białym Prądniku. W sprzedaży jest ponad 30 mieszkań o powierzchni od 27 do 81 mkw.
Kwiatowa Równina to kompleks budynków wielorodzinnych położony w dynamicznie rozwijającej się, ale spokojniej dzielnicy Prądnik Biały. Pomimo kameralnego charakteru, osiedle przy ul. Pękowickiej znajduje się blisko centrum Krakowa – dojazd do Starego Miasta zajmuje jedynie 15 minut.
W oddanych do użytku budynkach C1 i C2 znalazło się 68 mieszkań 1-, 2-, 3-, 4-pokojowych o zróżnicowanych metrażach – od 27,79 do 81,35 mkw. Obecnie dostępnych jest jeszcze ok. 30 lokali, których ceny wahają się od ok. 5,8 tys. do 6,3 tys./mkw.
Kwiatowa Równina to idealne miejsce dla rodzin – podkreśla Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. – Mało intensywna zabudowa (3 piętra z windą) oraz niewielka odległość od centrum powodują, że mieszkania te cieszą się największym zainteresowaniem właśnie w tej grupie klientów – dodaje.
REKLAMA
Z myślą o rodzinach z dziećmi na osiedlu powstał plac zabaw wykonany z materiałów przyjaznych naturze. Do dyspozycji są także przestronne części wspólne.
O rodzinnym charakterze Kwiatowej Równiny zdecydowały także funkcjonalne układy mieszkań. Wszystkie lokale posiadają balkon oraz oddzielną kuchnię z możliwością otwarcia na salon. Dzięki temu każde „M” można zaaranżować według własnych upodobań.
Grupa Geo w przyszłości chce rozbudować osiedle – na razie planowane są dwa kolejne budynki D1 i D2.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA