Nowa hala produkcyjna Teekanne pod Krakowem

Nowa hala produkcyjna Teekanne pod Krakowem

Kraków
REKLAMA
Teekanne Polska, jeden z największych producentów herbaty w Europie, otworzy nowy zakład produkcyjny w Parku Logistycznym 7R Logistic Kraków-Kokotów. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała dewelopera 7R Logistic w procesie wynajmu budynku built-to-suit.
Park Logistyczny Kraków-Kokotów to inwestycja realizowana przez 7R Logistic na terenie 9-hektarowej działki pod Krakowem. W ramach pierwszego etapu, pod koniec 2015 roku został oddany do użytku w tej lokalizacji pierwszy magazyn o powierzchni 13 250 m kw. W planach są kolejne inwestycje w parku, w tym dostarczenie dla Teekanne Polska hali produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem socjalnym, o łącznej powierzchni 5750 m kw. Budynek typu built-to-suit będzie w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb najemcy. Park Logistyczny Kraków-Kokotów jest dogodnie położony w pobliżu węzła autostrady A4 oraz drogi S7.
Przeniesienie zakładu produkcyjnego Teekanne Polska do nowoczesnej hali stanowi kolejny kamień milowy w rozwoju naszej firmy na rynku polskim. Innowacyjna, dostosowana do potrzeb produkcyjnych i magazynowych przestrzeń, uzupełniona o zaplecze socjalne, znacząco podniesie komfort pracy naszego zespołu i usprawni wszystkie procesy, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne – mówi Beata Guzik, Operations Manager Teekanne Polska Sp. z o.o.
REKLAMA
Cieszymy się, że firma Teekanne zdecydowała się zlokalizować swój zakład produkcyjny w naszym parku w Kokotowie. Obiekt będziemy dostarczać w formule BTS, czyli według potrzeb i wymagań klienta. Pozwoli to racjonalnie zagospodarować powierzchnię użytkową i efektywnie wykorzystać każdy wynajmowany metr kwadratowy – mówi Tomasz Lubowiecki, Prezes Zarządu 7R Logistic S.A.
Jesteśmy przekonani, że budynek w Parku Logistycznym 7R Logistic Kraków-Kokotów spełni wszystkie wymagania Teekanne. To obiekt „szyty na miarę” pod produkcję herbaty, oferujący również powierzchnię magazynową i socjalną. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji zapewnia też szybkie i wygodne połączenie z największymi miastami południowej Polski i lotniskiem Kraków-Balice – mówi Konrad Jacewicz, Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA