Tarnowo Park zachęca

Tarnowo Park zachęca

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W jednej z najbogatszych gmin w Wielkopolsce powstało osiedle budynków wielorodzinnych o nazwie Tarnowo Park. Inwestycja zachęca lokalizacją, ciekawą architekturą a przede wszystkim gotowymi już mieszkaniami.


Inwestycja Tarnowo Park powstała u zbiegu ulic Szkolnej i Rzymskiej w Tarnowie Podgórnym. Pierwszy etap projektu został zrealizowany w 2011 r. W jego skład weszły 3 budynki wielorodzinne. Tyle samo powstało w ramach drugiego etapu, który został ukończony w ubiegłym roku.


W każdym z 6 budynków mieści się 17 lokali o powierzchni od 28 do 78 mkw. Mieszkania występują w układzie jedno-, dwu-, i trzypokojowym. Inwestycja wzbogacona jest także o halę garażową oraz miejsca postojowe przynależące do osiedla. Właściciele mieszkań mają do dyspozycji przestronne tarasy lub balkony. Istnieje również możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

REKLAMA


Na osiedlu Tarnowo Park cena za mkw. lokalu zaczyna się od 3990 zł brutto.  Standard inwestycji jest wysoki, jednak wiemy, że dla klienta jednym z głównych kryteriów wyboru mieszkania jest niska cena – mówi Karina Ulikowska, przedstawiciel dewelopera.  Atutem Tarnowo Park jest także dostępność mieszkań w ramach rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Może być to szczególnie interesujące dla młodych osób, które pracują lub zamierzają podjąć pracę na terenie gminy, na przykład w rekrutującym obecnie Amazonie – dodaje.


Deweloper zadbał także o małą architekturę, powstały m.in. drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie czy plac zabaw. Docelowo, wraz z rozbudową Tarnowo Park, wzbogacona zostanie infrastruktura komunikacyjna, w ramach której powstanie przystanek autobusowy. Na osiedlu znajdą się także punkty handlowe i usługowe, jak również przedszkole.

Deweloper planuje rozbudowę osiedla o kolejny, trzeci etap, natomiast zakończenie całej inwestycji przewidziane jest na 2017 rok.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA