Budowa Rodzinnego Zakątka pod Poznaniem postępuje zgodnie z planemźródło: Materiały inwestora

Budowa Rodzinnego Zakątka pod Poznaniem postępuje zgodnie z planem

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Trwa rozbudowa osiedla Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewie. W bieżącym roku deweloper KM Building planuje zakończyć budowę kolejnych 21 domów w zabudowie szeregowej.
W ramach budowy osiedla Rodzinny Zakątek powstały już 3 etapy. Od roku 2017 trwa realizacja etapu IV. Na wiosnę, w drugim kwartale bieżącego roku nowym mieszkańcom zostanie przekazane 11 domów w zabudowie szeregowej. 9 z nich będzie miało powierzchnie 70 mkw. przy działce 120 mkw., a 2 skrajne – 86 mkw. z działką 250 mkw. Cena domu mniejszego to 285 tys. zł brutto, a większego – 355 tys. zł. – Obecnie kończą się prace dekarskie oraz instalatorskie. Wylewane są również posadzki. Wszystko przebiega zgodnie z przyjętymi założeniami – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. W trakcie budowy jest również szeregowiec z kolejnymi 12 domami o powierzchni 86 mkw. Planowany termin zakończenia prac to IV kwartał 2019 roku. Dla osób, które chciałyby się wprowadzić już teraz dostępne są 2 gotowe domy z wcześniejszego etapu o powierzchni 86 mkw., w cenie 330 tys. zł brutto. Warto zwrócić uwagę KM Building oddaje domy w podwyższonym stanie deweloperskim. Nabywca nieruchomości otrzymuje m.in. trzyszybowe okna, drzwi wejściowe o podwyższonym standardzie, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych, instalacja do kominka, ogrzewanie podłogowe czy kondensacyjny piec gazowy. Deweloper dużą wagę przykłada również do zagospodarowania terenu wokół inwestycji. Mieszkańcy osiedla otrzymują oświetlenie, ogrodzenie, trawniki, podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. Drogi wewnętrzne, pomiędzy budynkami mają szerokość 8 metrów, a przed każdym domem, w zależności od nieruchomości dostępne są od 1 do 3 miejsc parkingowych.
REKLAMA
Wraz z budową nowych domów zmieniło się również najbliższe otoczenie inwestycji. W ramach współpracy z Gminą Kórnik deweloper zrealizował nową drogę dojazdową z kostki brukowej. Działa również sklep. W planach inwestora jest rozbudowa części usługowo-rekreacyjnej. Osiedle Rodzinny Zakątek powstaje w podpoznańskim Błażejewie, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11. Dostępna jest również komunikacja podmiejska. Teren inwestycji graniczy z lasem. Liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Z kolei w pobliskim Kórniku funkcjonują szkoły, przedszkola, apteki i liczne centra czy punkty handlowo-usługowe.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA