Osiedle Słoneczne w rozbudowie

Osiedle Słoneczne w rozbudowie

wielkopolskie
REKLAMA

Okres wakacyjny to nie dla wszystkich czas urlopów. Kiedy gonią terminy na inwestycji, nie można dopuścić do przestojów. W podpoznańskim Brodowie praca wre, a postępy na budowie przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem.

 

Brodowo już kilka lat temu wpisało się na mapę podpoznańskich inwestycji mieszkaniowych. Stała rozbudowa Osiedla Słonecznego powoduje, że z roku na rok zwiększa się liczba mieszkańców, a deweloper KM Building zapowiada kolejne etapy.

 

Obecnie prowadzi się prace związane z budową kolejnych domów w zabudowie szeregowej. Aktualnie powstaje III etap inwestycji, w ramach którego powstanie 11 domów szeregowych. Ukończono konstrukcję dachu, zamontowano okna, a obecnie trwa wykończenie elewacji zewnętrznej.

REKLAMA

 

Poza pracami przy kolejnym etapie szeregowców na Osiedlu Słonecznym stawiane są także mieszkania o powierzchni 55 mkw. W skład każdego z lokali będzie wchodził salon z aneksem kuchennym, toaleta, dwie sypialnie oraz łazienka. Dodatkowo do każdego z lokalu przynależeć będzie ogród o powierzchni zależnej od wielkości działki. Zakładane jest już pokrycie dachowe, a wewnątrz budynku montowane są instalacje elektryczne oraz tynkowane ściany. – Planujemy budowę 12 mieszkań, ale jeśli zainteresowanie ofertą będzie duże, bierzemy pod uwagę możliwość postawienia kolejnych – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. Ze względu na cenę i powierzchnię mieszkania oraz wspomniane szeregowce kwalifikują się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

 

Dla rodzin z małymi dziećmi deweloper wybudował plac zabaw o powierzchni prawie 300 mkw, na którym pociechy mogą spędzać swój wolny czas korzystając ze zjeżdżalni, huśtawek czy piaskownicy. Oprócz placu zabaw deweloper ma w planach wybudować dla swoich mieszkańców garaże, na które zgłaszane jest duże zapotrzebowanie. – Wiele zapytań o garaże ze strony mieszkańców każe nam przypuszczać, że chętnych na ich zakup nie zabraknie. Do końca roku planujemy oddanie pierwszych z nich – podaje Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building.


Zaletą Brodowa jest także jego położenie. Okolica charakteryzuje się ciszą, spokojem oraz terenami zielonymi, gdzie warto wybrać się na rodzinny spacer, wycieczkę rowerową czy niedzielny piknik. Pasjonatom historii należy polecić zabytkowy XIX-wieczny dworek w Brodowie czy Stary Rynek w pobliskiej Środzie Wielkopolskiej. Zmotoryzowani w niecałe pół godziny dojadą do poznańskiego Ronda Rataje, dzięki trasie S11.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA