Postępy w Brodowieźródło: Materiały inwestora

Postępy w Brodowie

wielkopolskie
REKLAMA
Trwają intensywne prace przy rozbudowie Osiedla Słoneczne w Brodowie koło Środy Wielkopolskiej. Na koniec czerwca 2017 roku zaplanowany jest odbiór kolejnych 13 domów w zabudowie szeregowej.
Pierwszy z głównych etapów inwestycji w Brodowie zbliża się powoli do końca. Już w czerwcu oddanych zostanie kolejne 13 domów w zabudowie szeregowej. Wszystkie z pełną własnością i odrębną księgą wieczystą dla każdej nieruchomości. Proponowane przez inwestora domy występują w różnych wariantach powierzchniowych. Dom o powierzchni 68 mkw. dostępny jest w cenie 220 000 zł brutto, z kolei 86 mkw. – 270 000 zł brutto.
W realizowanych obecnie domach zostały wykonane już tynki maszynowe oraz posadzki. Aktualnie trwają prace elewacyjne, a już niedługo ruszą pracę brukarskie – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.
REKLAMA
Przekazywana mieszkańcom nieruchomość będzie całkowicie zagospodarowana i wykończona od zewnątrz. Wykonany zostanie podjazd z kostki brukowej, zamontowana brama, furtka, taras z piaskowca, pergole i ogrodzenie. Natomiast ogród będzie wysiany trawą. Z kolei wewnątrz domów deweloper montuje m.in. okna PCV 3-szybowe, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych oraz kompletny system grzewczy. Dla klientów którzy chcieliby kupić nieruchomość "od ręki" deweloper proponuje gotowe już 2 domy jednorodzinne o powierzchni 128,5 mkw. i działce 850 mkw. w cenie 399 000 złotych brutto. Osiedle Słoneczne docelowo ma liczyć łącznie 299 domów. Warto zaznaczyć, że na inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni aż 230 mkw. Dojazd z poznańskiego ronda Rataje zajmuje trasą S11 jedyne 25 minut.
Źródło: materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA