Odbiory w Brodowieźródło: Materiały inwestora

Odbiory w Brodowie

wielkopolskie
REKLAMA
W podpoznańskim Brodowie rozpoczęły się odbiory mieszkań z VI etapu inwestycji. Deweloper KM Building przekazał nowym mieszkańcom 13 domów w zabudowie szeregowej. Jednocześnie trwa budowa kolejnego segmentu.
Inwestycja w Brodowie w okolicach Środy Wielkopolskiej, realizowana jest od 2011 roku. Niedawno, w ramach VI etapu, deweloper ukończył budowę 13 domów w zabudowie szeregowej. Powstały domy o metrażu 68 i 86 mkw. Mniejszy kosztuje 220.000 złotych brutto, a większy – 270.000. Dodatkowo na działkach skrajnych, o powierzchni ponad 500 mkw. dostępne są domy o metrażu 89 mkw. Pierwsi mieszkańcy odebrali klucze i rozpoczęli proces urządzania. – Rozbudowa osiedla Słoneczne przebiega zgodnie z przyjętym planem. Pod koniec czerwca zrealizowaliśmy szereg z 13 domami, a kolejny segment z 8 domami jest w budowie. Przewidywany termin ukończenia to pierwszy kwartał 2018 roku – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Przekazywane mieszkańcom nieruchomości są całkowicie zagospodarowane i wykończone od zewnątrz. Wykonany został podjazd z kostki brukowej, zamontowana brama, furtka, taras z piaskowca, pergole i ogrodzenie. Natomiast ogród będzie wysiany trawą. Z kolei wewnątrz domów deweloper zamontował m.in. okna PCV 3-szybowe, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych oraz kompletny system grzewczy. Warto dodać, że wszystkie lokale są z pełną własnością i odrębną księgą wieczystą dla każdej nieruchomości. Domy spełniają także warunki rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.
REKLAMA
Osiedle Słoneczne docelowo ma liczyć łącznie 299 domów. Na terenie inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni 230 mkw., a w niedalekiej przyszłości powstanie pawilon handlowy oraz wielofunkcyjne boisko. Dojazd z poznańskiego ronda Rataje zajmuje trasą S11 jedyne 25 minut.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA