Więcej niż w ofercie

Więcej niż w ofercie

wielkopolskie
REKLAMA

Oferta deweloperska zazwyczaj  poza samymi mieszkaniami pełna jest różnych dodatków mających przyciągnąć klientów. Niestety nie zawsze to co w folderach faktycznie jest realizowane. Tym większe zaskoczenie kiedy inwestor z własnej, nieprzymuszonej woli wydaje niemałe środki dla swoich mieszkańców. A takie sytuacje na szczęście się zdarzają.


Zachęcać jest łatwo. Videodomofony, zielony skwer z ławkami, darmowe miejsce w hali garażowej czy ekskluzywna wycieczka. Sposobów na przyciągnięcie klienta jest sporo, a deweloperzy prześcigają się w wymyślaniu nowych atrakcji. Bywa jednak, że to co na papierze, to co w folderach i ulotkach jest tylko kuszeniem, a efekt finalny jest zupełnie inny od zamierzeń. Pojawiające się czasami w procesie budowy różne problemy inwestora, mniejsze czy większe, decydują o końcowym komforcie mieszkańców. Takich historii w naszym kraju było już sporo i nadal mają miejsce. Dbałość o własny wizerunek i opinie a przede wszystkim o komfort swoich mieszkańców wyróżnia tylko tych najlepszych. Rynek pokazuje, że są jednak deweloperzy, których wizja rozwoju, wyobraźnia i podejście do usług posprzedażowych sięga daleko do przodu i jest zupełnie odmienna od wersji – sprzedać i zapomnieć. Wielkopolska firma KM Building zaskoczyła swoich mieszkańców i wybudowała kosztem ponad 40 tysięcy złotych wielofunkcyjny plac zabaw. – Kiedy rozpoczynaliśmy budowę Osiedla Słonecznego w Brodowie nie planowaliśmy, jak również nie zachęcaliśmy potencjalnych klientów placem zabaw na terenie inwestycji. Niemniej w ramach powiększania się osiedla i coraz większej liczby najmłodszych mieszkańców podjęliśmy decyzję aby dla ich większego komfortu zrealizować bezpieczny i pełen atrakcji plac zabaw –- mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel KM Building. Plac zabaw, który powstał pod koniec maja 2014 roku liczy sobie prawie 300 mkw., co stawia go wśród największych tego typu atrakcji w regionie. Plac jest na tyle duży, że posiada wiele atrakcji dla dzieci w różnych grupach wiekowych (m.in. mini karuzela, dwie zjeżdżalnie, piaskownica, huśtawki). – To było pełne zaskoczenie. Moje córki są przeszczęśliwe. Godzinami tam się bawią. Taki dodatek dla nas, mieszkańców Brodowa potwierdza, że dokonując wyboru inwestycji, a tym samym dewelopera postąpiliśmy słusznie – mówi Joanna Przygocka, mieszkanka Osiedla Słonecznego.

REKLAMA
Budowa Osiedla Słonecznego w Brodowie rozpoczęła się w 2010 roku. Powstały, oraz nadal powstają, domy jednorodzinne wolnostojące, domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz mieszkania z ogrodami.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA