Słoneczne osiedle w rozbudowiefot. Kajtman

Słoneczne osiedle w rozbudowie

wielkopolskie
REKLAMA
Osiedle Słoneczne w Brodowie już niedługo powiększy się o kolejne 30 domów w zabudowie szeregowej. Deweloper KM Building prowadzi budowę ostatnich dwóch szeregów, które w 2017 roku zakończą realizację pierwszego etapu inwestycji.
Inwestycja w Brodowie w okolicach Środy Wielkopolskiej, podzielona została na dwa główne etapy. Pierwszy z nich zbliża się do końca. Jego zwieńczeniem jest budowa ostatnich 30 domów w zabudowie szeregowej. Pierwsze z nich będą gotowe już w II kwartale przyszłego roku. Wszystkie z pełną własnością i odrębną księgą wieczystą dla każdej nieruchomości. Proponowane przez dewelopera domy w zabudowie szeregowej występują w różnych wariantach powierzchniowych. Dom o powierzchni 68 mkw. dostępny jest w cenie 220.000 zł brutto, z kolei 86 mkw. – 270.000 zł brutto.
REKLAMA
Przekazywana mieszkańcom nieruchomość będzie całkowicie zagospodarowana i wykończona od zewnątrz. Wykonany zostanie podjazd z kostki brukowej, zamontowana brama, furtka, taras z piaskowca, pergole i ogrodzenie. Natomiast ogród będzie wysianą trawą – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.
Dla klientów którzy chcieliby kupić nieruchomość „od ręki” deweloper proponuje gotowe już, z poprzedniego etapu, 3 domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 86 mkw. w cenie 265.000 zł. brutto oraz 2 mieszkania o powierzchni 55 mkw. (z ogródkiem 80 mkw.) w cenie 179.000 zł brutto. Co ważne, wszystkie domy można zakupić z dopłatą w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Osiedle Słoneczne w 2021 r. ma liczyć łącznie 299 domów. Jest to jedna z większych inwestycji mieszkaniowych w tej części powiatu poznańskiego. Warto zaznaczyć, że na inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni aż 230 mkw., a w niedalekiej przyszłości powstanie pawilon handlowy o powierzchni 450 mkw. oraz wielofunkcyjne boisko. Dojazd z poznańskiego ronda Rataje zajmuje trasą S11 jedyne 25 minut.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA