Budowa Osiedla Słonecznego w Brodowie postępujeźródło: Materiały inwestora

Budowa Osiedla Słonecznego w Brodowie postępuje

wielkopolskie
REKLAMA
W miejscowości Brodowo trwa budowa kolejnych domów w zabudowie szeregowej. Deweloper KM Building stawia dwa szeregi z 14 domami łącznie. Tym samym dobiega końca I główny etap budowy Osiedla Słonecznego.
Osiedle Słoneczne w Brodowie realizowane jest od kilku lat. Do tej pory powstało już 110 domów o zróżnicowanych metrażach. W tym roku kolejne domy zostaną przekazane mieszkańcom, a to w następstwie budowy dwóch szeregów. Pierwszy z nich będzie liczył 7 domów o powierzchni 68 mkw. Planowany termin realizacji to III kwartał 2018 roku, a cena to 220 000 złotych brutto. Kilka miesięcy później mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do kolejnego szeregu, również z 7 domami. 6 z nich będzie miało powierzchnię 86 mkw. przy działce 255 mkw., a jeden skrajny – 89 mkw. na działce o powierzchni 425 mkw. Cena domów mniejszych to 270 000 złotych brutto, a większego – 300 000 złotych brutto.
Zbliżamy się do zamknięcia pierwszego głównego etapu inwestycji. O dalszej rozbudowie osiedla poinformujemy potencjalnych klientów w przyszłym roku – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.
REKLAMA
Proponowane przez KM Building nieruchomości będą całkowicie zagospodarowane i wykończone od zewnątrz. Wykonany zostanie podjazd z kostki brukowej, zamontowana brama, furtka, taras z piaskowca, pergole i ogrodzenie. Natomiast ogród będzie wysiany trawą. Z kolei wewnątrz domów deweloper zamontuje m.in. okna PCV 3-szybowe, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych oraz kompletny system grzewczy. Warto dodać, że wszystkie domy będą posiadały pełną własność i odrębną księgę wieczystą. W sprzedaży są także gotowe już nieruchomości z wcześniejszego etapu inwestycji. Na terenie inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni 230 mkw., a w niedalekiej przyszłości powstanie pawilon handlowy oraz wielofunkcyjne boisko. Brodowo to mała, malownicza miejscowość położona obok Środy Wielkopolskiej. Dojazd z poznańskiego ronda Rataje zajmuje trasą S11 jedyne 25 minut.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA