Osiedle Kalinova prawie gotoweźródło: Materiały inwestora

Osiedle Kalinova prawie gotowe

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Jeszcze w tym roku zakończy się budowa inwestycji Kalinova. W podpoznańskich Złotnikach, powstaje projekt mieszkaniowy składający się z 12 domów parterowych.
Kalinova, to kameralne osiedle 12 domów parterowych, w zabudowie bliźniaczej, realizowane przez dewelopera More Place. Inwestycja znajduje się przy ulicy Kalinowej, w Złotnikach, w gminie Suchy Las. Prace budowlane realizowane są zgodnie z założonym harmonogramem. Część domów ma już położone dachy, ukończoną elewację oraz wstawione okna. Postawiono także ogrodzenia na posesjach. Wykonawca montuje już ogrzewanie podłogowe oraz kładzie posadzki wewnątrz domów. – Istotnym udogodnieniem dla mieszkańców będzie także droga dojazdowa, która zostanie utwardzona kostką brukową – podkreśla Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place.
REKLAMA
Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dominująca w Złotnikach niska zabudowa jednorodzinna sprawia, że gęstość zaludnienia jest niewielka, co także wpływa na komfort mieszkania. – Kalinova cieszy się zainteresowaniem wśród osób ceniących ciszę i spokój, zachowując jednocześnie możliwość szybkiego dojazdu do Poznania – dodaje Tomasz Pietrzyński. Mieszkańcy osiedla będą mieć do dyspozycji własne ogrody o powierzchniach od 195 do 315 mkw. oraz garaż. Natomiast powierzchnia domów wynosi od 113 do 120 mkw. W ramach tego metrażu znajdzie się pokój dzienny z jadalnią, trzy sypialnie, łazienka, kuchnia, a także pomieszczenie gospodarcze i specjalnie wydzielone miejsce na garderobę. Ponadto, mieszkańcy mają możliwość zaadaptowania poddasza, dzięki czemu zyskają jeszcze większą powierzchnię użytkową. Warto również zwrócić uwagę na charakterystyczne, duże okna domów, które dobrze doświetlają wnętrza, a ich dobra izolacja utrzymuje ciepło w pomieszczeniach. Domy osiedla Kalinova dostępne są od 576 766 zł brutto. Złotniki, są atrakcyjne nie tylko ze względu na otoczenie terenów zielonych. Miejscowość przyciąga nowych mieszkańców także dzięki dobrej infrastrukturze oraz korzystnym połączeniom komunikacyjnym z Poznaniem.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA