Dachowa urośnie szybciej niż planowano

Dachowa urośnie szybciej niż planowano

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Wraz z końcem czerwca zostanie sfinalizowana budowa drugiego etapu inwestycji w Dachowej. Do użytku oddane będą trzy budynki i dziesięć lokali w zabudowie szeregowej – łącznie 22 mieszkań.


W miejscowości Dachowa pod Poznaniem dobiega końca drugi etap budowy Osiedla Tęczowego. – Zainteresowanie mieszkaniami przyczyniło się do przyśpieszenia prac. Chcemy, żeby klienci szybko mogli przenieść się na swoje. Zostało tylko trzy lokale do sprzedaży, pozostałe przekazaliśmy już na własność nabywcom – mówi Renata Glista, właściciel RGR Developer. Do tej pory inwestor przekazał dwanaście kluczy do nowo wybudowanych mieszkań, a następne inwestycje są już w trakcie realizacji. Aktualnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac nad kolejnym etapem, w ramach którego powstanie 48 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń.

REKLAMA


Osiedle Tęczowe powstaje na obszarze 15 hektarów. Inwestor RGR Developer oferuje domy i mieszkania w zabudowie szeregowej oraz lokale w zabudowie bliźniaczej. Znajdują się one na działkach o powierzchni od 130 do 325 m kw. Deweloper prowadzi obecnie sprzedaż mieszkań z drugiego etapu. Koszt zakupu lokalu dwupokojowego wynosi 171 000 zł, a czteropokojowego 249 000 zł – Większość mieszkań wyposażona jest w dodatkową powierzchnię na poddaszu. Klienci mogą zaaranżować tam pokój zabaw, dodatkową sypialnię czy gabinet do pracy – dodaje Renata Glista.


Dachowa w podpoznańskiej gminie Kórnik w ciągu kliku ostatnich lat stała się interesującym miejscem do kupna swojego M. W okolicy znajdują się sklepy, centra handlowe, pojawiają się nowe osiedla, a dojazd do Poznania trasą S11 zajmuje zaledwie 10 minut. RGR Developer realizując inwestycję Osiedle Tęczowe zapewnia, że będzie ono w pełni zurbanizowane. W skład bogatej infrastruktury będą wchodziły plac zabaw dla dzieci, drogi wewnętrzne i dojazdowe do osiedla, oświetlenie osiedla. Deweloper przewidział również centrum handlowo-usługowe, którego budowa rozpocznie się już w 2016 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA