Apartamenty rosną w Zalasewieźródło: Materiały inwestora

Apartamenty rosną w Zalasewie

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie trwa budowa budynku wielorodzinnego ze 36 mieszkaniami. Wśród proponowanych lokali dostępne są także przestronne apartamenty, które są rzadkością wśród ofert deweloperskich na terenie tej podpoznańskiej miejscowości.
Realizacja projektu Zalasewo Park rozpoczęła się w III kwartale 2016 roku. Docelowo będzie się składała z 3 trzykondygnacyjnych budynków z halami garażowymi i windami. Obecnie trwa budowa I etapu projektu. Wśród proponowanych lokali dostępne są także dwupoziomowe apartamenty. – Zalasewo to popularna obecnie miejscowość wśród osób poszukujących mieszkania. Wśród wielu ofert brakowało jednak lokali o charakterze apartamentów. My tę lukę wypełniamy proponując dwupoziomowe mieszkanie o większym metrażu, i co najważniejsze, wyeksponowaniu motywów podkreślających jego odmienność – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Proponowane apartamenty znajdą się na drugim piętrze budynku. Będą się składały z czterech lub pięciu pokoi, a ich powierzchnia wyniesie od 75 do 122 mkw. W założeniu dewelopera apartamenty mniejsze dedykowane są singlom lub parom bez dzieci. Inspiracją są tzw. "sof lofty" czyli mieszkanie stylizowane na apartamenty pofabryczne. I tak, na dolnym piętrze znajdzie się salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz dwa pokoje jako sypialnia dla gości i pracownia. Na antresoli mieścić się będzie główna sypialnia wraz z przestronną garderobą. Pomiędzy nimi pojawi się szklana ściana doświetlająca sypialnie. Z kolei większe apartamenty, ponad 100-metrowe, przeznaczone są dla rodzin z dziećmi. Tutaj główna sypialnia znajduje się na dolnym poziomie przy łazience. Na antresoli wygospodarowano 2 pokoje dla rodzeństwa oraz garderobę, która może pełnić dodatkową funkcję pokoju do ćwiczeń. W salonie klimatu doda biokominek, a z aneksu kuchennego wygrodzone zostanie pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić funkcje spiżarni lub pralni.
REKLAMA
Łącznie w ramach projektu Zalasewo Park będzie 108 mieszkań w trzech budynkach. Wśród nich dostępnych będzie 36 lokali o charakterze apartamentów. Do każdego z nich dostaniemy się windą z hali garażowej. Warto dodać, że miejsce w hali garażowej jest w cenie mieszkania czy apartamentu. Lokale mieszkalne oddawane będą w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz. Deweloper zaplanował także zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia inwestycji, co wpłynie na komfort życia. Powstaną skwery i tereny zielone, chodniki, miejsca postojowe oraz wszelkie elementy małej architektury. Przyszli mieszkańcy skorzystają także z małego skweru z ławeczkami.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA