Wrocław: Bulwar Mały Książę od Inwestgrupy nabiera kształtów fot. investphoto.pl

Wrocław: Bulwar Mały Książę od Inwestgrupy nabiera kształtów

FOTO
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Wrocławski deweloper oddał do użytku pierwszy etap tej inwestycji na Księżu Wielkim już w ubiegłym roku. Obecnie prowadzi budowę dwóch kolejnych części. Docelowo zrealizuje ponad 200 mieszkań.
Inwestgrupa prowadzi obecnie sprzedaż III etapu Bulwaru Mały Książę. W ramach niego powstają przy ulicy Opolskiej 130 trzy trzypiętrowe budynki wielorodzinne. Znajdzie się w nich 96 mieszkań o metrażach od 40 do 64 mkw. Będą dostępne w układach dwu-, trzy-, i czteropokojowych. Na parterze mieszkańcy skorzystają z tarasów i ogrodów, a na wyższych kondygnacjach – z balkonów i loggi. Prace budowlane przy tym etapie ruszyły w kwietniu 2018 roku. Mieszkańcy mają się wprowadzić tam po dwóch latach.
Otoczenie stwarza mieszkańcom możliwość oderwania się od miejskiego hałasu. Tutaj każdy może połączyć komfort przebywania blisko natury i wygodę życia w "nigdy niezasypiającej" aglomeracji – stwierdza deweloper.
fot. investphoto.pl
fot. investphoto.pl

Ponad 60 mieszkań już oddanych

Rok wcześniej, do końca kwietnia 2019 roku, wrocławianie wprowadzą się do trzech budynków powstałych w ramach II etapu. Ich budowa rozpoczęła się w czerwcu 2017 r. Pomieszczą się w nich 64 lokale mieszkalne.
fot. investphoto.pl
fot. investphoto.pl
REKLAMA
Pierwsze osoby zamieszkały na terenie Bulwaru Mały Książę w ubiegłym roku. Wówczas inwestor oddał do użytki I etap przedsięwzięcia. W jednym budynku wielorodzinnym znalazły się 62 mieszkania.
Okoliczne tereny rekreacyjne są idealne na długie weekendowe spacery, wieczorne bieganie, nordic walking, jazdę na rolkach czy rowerze. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych klubów fitness jest również mieszcząca się niedaleko siłownia na wolnym powietrzu – prezentuje osiedle deweloper.
fot. investphoto.pl
Materiały inwestora

Zaczęło się od willi

Inwestgrupa zaczęła inwestować w tej okolicy już kilka lat temu. W grudniu 2014 roku zakończyła prace nad Willą Mały Książę przy ul. Zagłębiowskiej 6. W jednym budynku wielorodzinnym zrealizowała 26 mieszkań o metrażach od 23,5 do 122,5 mkw. Przygotowało ponadto garaż podziemny oraz komórki lokatorskie.
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA