Prace nad drugim etapem Śródki OdNowa w Poznaniu ruszyłyźródło: Materiały inwestora

Prace nad drugim etapem Śródki OdNowa w Poznaniu ruszyły

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Ulica Bernata na poznańskiej Śródce wzbogaci się o czterokondygnacyjny budynek z 83 mieszkaniami, bowiem rozpoczęła się budowa drugiego etapu osiedla Śródki OdNowa. Inwestycja z dnia na dzień nabiera "kształtów". Prace związane z wciskaniem ścianek szczelnych zostały już zakończone, wylano też fundamenty. Teraz budynek będzie piął się w górę. Przewidywany termin realizacji to I kwartał 2021 roku.
Nowy projekt dewelopera Grupy Partner – Śródka OdNowa 2 – oficjalnie wystartował. – Plac budowy nieustannie nabiera "kształtów". Aktualnie wykonano zbrojenia i wylano beton pod fundamenty. Jeszcze w tym roku planujemy postawienie pierwszych murów hali garażowej – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. W drugim etapie znajdą się 83 mieszkania o różnorodnej wielkości (27 do 80 mkw.) i liczbie pokoi (zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe). Lokale parterowe zostaną wyposażone w ogródki, zaś wszystkie mieszkania położone ponad parterem będą miały balkony, loggie lub przestronne tarasy. Powierzchnie zostały tak zaprojektowane, by zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort i funkcjonalność, jednak nabywcy, którzy zdecydują się na zakupu w początkowej fazie budowy mają możliwość wprowadzenia zmian aranżacyjnych według własnych preferencji. 
Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostanie przygotowana hala garażowa, a przed budynkiem również dodatkowe miejsca postojowe. Co istotne, dostępna będzie też winda. Powstanie droga wewnętrzna, oświetlenie oraz zaaranżowana zostanie zieleń. Cena za mieszkanie rozpoczyna się od 219 225 zł brutto. Projekt zostanie przekazany w ręce nabywców w I kwartale 2021 roku. 
REKLAMA
Ulica Bernata, przy której powstaje inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum Poznania i posiada wiele udogodnień. W niedalekiej odległości znajduje się droga rowerowa na Śródkę i Wartostradę. Zaledwie około 800 metrów dzieli Śródkę OdNowa 2 od Jeziora Maltańskiego, Ostrowa Tumskiego, Bramy Poznania czy Term Maltańskich. Łatwo też dostać się w każdą stronę Poznania komunikacją miejską. Rodziny docenią bliskość wielu prestiżowych szkół, zarówno państwowych, jak i prywatnych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA