Bytom: Pole golfowe w Szombierkach

Bytom: Pole golfowe w Szombierkach

śląskie
graviteo
REKLAMA
Budowane pole golfowe w Szombierkach nabiera już coraz wyraźniejszych kształtów i odwiedza je coraz więcej amatorów wbijania piłek do dołków za pomocą golfowych kijków.

Golf
na Śląsku często przybiera nietypowe formy. W Bytomiu popularny staje się turbogolf i w tej dyscyplinie będzie niebawem można zaprezentować swoje umiejętności. 26 maja na terenie Srebrnych Stawów przy Szybie Krystyna odbędzie się turniej Armada Alternative Turbogolf.


Każdy z uczestników będzie musiał pokonać trasę, na której znajdować się będą trzy tematyczne stacje. Pierwsza stacja nosić będzie nazwę Złomowisko. Uczestnicy będą musieli pokonać trasę, na której ustawione będą m.in. samochody i opony. Druga stacja to Labirynt. Uczestnicy zmierzą się z leśnym labiryntem, po czym będą musieli przepłynąć łódką na drugi brzeg stawu. ECO Armada to nazwa trzeciej stacji tematycznej. Nawiązuje do terenu, który jest efektem rewitalizacji poprzemysłowej.


Organizatorzy zapewniają, że turniej przygotowany jest tak, aby zarówno fani tradycyjnego golfa, jak również ci preferujący jego offowe odmiany, spędzili miło czas.

REKLAMA


Początek zawodów o 12.00. Regulamin zawodów znajduje się na: www.srebrnestawy.pl .

 

źródło: UM Bytom

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA