Czerwona Torebka w Szombierkach przy ul. Karpackiej

Czerwona Torebka w Szombierkach przy ul. Karpackiej

Bytom
REKLAMA

Mieszkańcy Szombierek raczej nie mają powodów do narzekań na możliwość robienia zakupów, bowiem w południowej dzielnicy miasta w ostatnim czasie jak grzybów po deszczu przybywa punktów usługowo-handlowych.

Czerwona Torebka w Szombierkach


Market o intrygującej nazwie otwarto 24 marca przy ul. Karpackiej. Wśród najemców znajdują się przedstawiciele lokalnych przedsiębiorców, a na klientów czekają tam sklepy spożywcze, odzieżowe oraz apteka. Wszystkie sklepy posiadają osobne wejścia.

Wokół obiektu został utworzony parking. Mamy nadzieję, że oferta Czerwonej Torebki spełni oczekiwania mieszkańców Bytomia i zaspokoi ich codzienne potrzeby zakupowe - mówi Paweł Ciszek, Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji Grupy Czerwona Torebka. W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego powstanie około 2 tys. obiektów pod znakiem czerwonej torebki.

W naszym regionie w zaawansowanym procesie inwestycyjnym znajduje się już 16 obiektów. Poza obiektem w Bytomiu Czerwone Torebki powstaną m.in.: w Rudzie Śląskiej, Sosnowcu i Tychach. Wszystkie obiekty zlokalizowane są na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych średniej wielkości miast.

REKLAMA

źródło: UM Bytom

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA