Z początkiem bieżącego roku firma Dolcan Plus S.A. otrzymała pozwolenia na użytkowanie trzech inwestycji mieszkalnych w Warszawie i okolicach

Z początkiem bieżącego roku firma Dolcan Plus S.A. otrzymała pozwolenia na użytkowanie trzech inwestycji mieszkalnych w Warszawie i okolicach

Warszawa
REKLAMA

Prace budowlane na osiedlach Żółte Tulipany, Wellhome Zacisze oraz Czerwona Jarzębina I zostały zakończone. Do kupienia zostały ostatnie lokale.

 

Z początkiem 2015 roku właściciele luksusowych domów jednorodzinnych oraz bezczynszowych mieszkań mogli rozpocząć prace wykończeniowe wnętrz swoich nieruchomości. 95% wszystkich lokali zostało już sprzedane, co świadczy o wyjątkowo atrakcyjnych lokalizacjach inwestycji oraz spełnieniu oczekiwań konsumentów.

 

Mieszkania o zaletach domów

Osiedle funkcjonalnych mieszkań bezczynszowych Czerwona Jarzębina I jest zlokalizowane w willowej części warszawskiego Zacisza. To zaledwie 6 km od centrum, w pobliżu planowanej stacji metra. Inwestycja przy ul. Krośniewickiej wyróżnia się niebanalną architekturą oraz nowoczesnym stylem, Mieszkania na parterze mają własne ogródki, a na piętrach obszerne tarasy do 50 mkw. powierzchni. Dzięki braku części wspólnych, mieszkańcy mogą cieszyć się wygodą domu, bez dodatkowych opłat w postaci czynszu.

 

REKLAMA

Oszczędność z własnym ogrodem

Żółte Tulipany to osiedle mieszkań bezczynszowych w Rembelszczyźnie, przy granicy z Białołęką. To wygodna, jednorodzinna zabudowa bliźniacza, pośród zieleni, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja składa się z 8 budynków z 16 mieszkaniami o zróżnicowanym układzie i powierzchni, całość w niskiej, kameralnej zabudowie. Bezczynszowa forma lokali pozwala na oszczędność nawet do 500 zł miesięcznie! Mimo bliskości natury, okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z trasą Toruńską.

 

Luksus i nowoczesność

Wellhome Zacisze to luksusowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych, z działkami dającymi możliwość indywidualnego zaaranżowania ogrodu. W bliskiej odległości zaplanowano stację II linii metra, co dodatkowo uatrakcyjnia lokalizację inwestycji. Wszystkie budynki zaprojektowano zgodnie z najwyższymi standardami architektonicznymi, przez pracownię AGK Architekci.

Domy znajdują się na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu, a ich powierzchnia od 220 do 270 mkw. daje szeroki wybór możliwości zamieszkania dla rodzin lub osób ceniących przestrzeń. Spokojna okolica przy ulicy Figara i miłe sąsiedztwo harmonijnej zabudowy sprawiają, że Wellhome to prestiżowa ostoja dla wymagających.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA