Atlas Estates zakończył budowę ConceptHouse Mokotów

Atlas Estates zakończył budowę ConceptHouse Mokotów

Warszawa
REKLAMA
Deweloper przekroczył również próg 50% sprzedanych mieszkań w budynku i oferuje atrakcyjną, wiosenną promocję.
 

Firma Atlas Estates poinformowała, że otrzymała od nadzoru budowlanego ostateczne pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego ConceptHouse Mokotów, położonego przy ul. Obrzeżnej 7a w Warszawie. Prace budowlane, prowadzone przez generalnego wykonawcę, firmę Warbud, zostały zakończone zgodnie z harmonogramem.

 

W efekcie otrzymania ostatecznego pozwolenia na użytkowanie budynku ConceptHouse Mokotów, Atlas Estates zaprosił pierwszych klientów na odbiory techniczne mieszkań, w czasie których mogą oni zweryfikować ich stan techniczny. W następnym kroku przyszli mieszkańcy będą umawiać się na odbiór kluczy.

 

REKLAMA

Mokotowska inwestycja Atlas Estates cieszy się dużym zainteresowaniem – dotychczas nabywców znalazło już ponad połowa mieszkań zaprojektowanych w budynku. Wyniki sprzedażowe mogą wkrótce zostać poprawione dzięki obowiązującej do końca kwietnia promocji „Rabatowy róg obfitości”. Umożliwia ona uzyskanie przez kupujących upustów, których łączna wartość może sięgać nawet 50 tys. zł. Wysokość i forma rabatu są indywidualnie negocjowane, co umożliwia klientom osiągnięcie najważniejszych z ich punktu widzenia korzyści. Kupujący wybierają spośród kilku opcji: zwolnienie z opłat notarialnych związanych z umową deweloperską, pokrycie przez Atlas Estates kilkumiesięcznego czynszu, rabat na mieszkanie lub jego wykończenie, bądź obniżona cena garażu lub komórki lokatorskiej.

 

„Dzięki zaletom ConceptHouse, takim jak dobra komunikacja z centrum miasta czy położenie w najdynamiczniej zmieniającej się części Mokotowa, w bezpośredniej bliskości kompleksu Mokotów Business Park i Galerii Mokotów, sprzedaliśmy już połowę mieszkań. Wierzę, że zakończenie prac budowlanych zachęci kolejnych klientów, którzy od teraz będą mogli odebrać mieszkanie od razu po podpisaniu umowy” – mówi Reuven Havar, prezes Atlas Management Company.

 

Podczas budowy ConceptHouse Mokotów, generalny wykonawca, firma Warbud, zużyła 11,4 tys. m sześc. betonu oraz 1,3 tys. ton stali, z których postała żelbetowa konstrukcja budynku, a także wzniosła 16 tys. m kw. murowanych ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Obecnie prowadzone są prace końcowe, koncentrujące na ostatnich poprawkach w budynku oraz na zagospodarowaniu terenu wokół niego.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA