Atlas Estates udostępnia pomieszczenia rekreacyjne dla mieszkańców ConceptHouse Mokotów i Apartamentów przy Krasińskiego

Atlas Estates udostępnia pomieszczenia rekreacyjne dla mieszkańców ConceptHouse Mokotów i Apartamentów przy Krasińskiego

Warszawa
REKLAMA

Firma Atlas Estates udostępniła mieszkańcom warszawskich osiedli ConceptHouse Mokotów i Apartamenty przy Krasińskiego przestrzeń rekreacyjną o łącznej powierzchni ponad 260 m kw. Deweloper w pełni pokrył koszty budowy, wykończenia i wyposażenia pomieszczeń, które są już dostępne do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

 

W budynku ConceptHouse Mokotów, położonym przy ul. Obrzeżnej 7A, w bezpośredniej bliskości Galerii Mokotów i Mokotów Business Parku, trzystrefowa przestrzeń rekreacyjna ma powierzchnię 65 m kw. i znajduje się na parterze budynku. W jej skład wchodzi w pełni wyposażona siłownia o powierzchni 50 m kw. z orbitrekiem, bieżnią, atlasem, rowerem stacjonarnym oraz kilkoma ławkami do ćwiczeń. W pomieszczeniu zainstalowane zostały również ekrany LCD, dzięki czemu czas spędzony na uprawianiu sportu można sobie umilić oglądaniem filmu lub słuchaniem muzyki. W drugim pomieszczeniu znajduje się sucha, wysokotemperaturowa sauna fińska wraz z prysznicem, która stanowi doskonałe miejsce relaksu po długim dniu pracy. Najmłodsi mieszkańcy mogą natomiast korzystać ze strefy zabaw wyposażonej w stoliki, krzesełka oraz zabawki, a także w duży ekran telewizyjny, na którym wyświetlane są bajki i filmy dla dzieci. Dzięki umieszczeniu strefy dla najmłodszych i siłowni w tym samym pomieszczeniu korzystający ze sprzętu sportowego rodzice przez cały czas mają swoje pociechy w zasięgu wzroku.

 

W osiedlu Apartamenty przy Krasińskiego, zlokalizowanym przy ul. Przasnyskiej 11 na Żoliborzu, czterostrefowa przestrzeń wypoczynkowa ma powierzchnię ok. 200 m kw. Podobnie jak w ConceptHouse, w jej skład wchodzi sala fitness z urządzeniami do ćwiczeń, takimi jak orbitrek, bieżnia, atlas, rowery stacjonarne i ławki do ćwiczeń. Osobne udogodnienie stanowi profesjonalnie przygotowana sala kinowa z zaawansowanym systemem audio-video i wyciszonymi ścianami. Dzięki niej filmy lub relacje z wydarzeń sportowych czy kulturalnych można komfortowo oglądać na dużym ekranie, wspólne z sąsiadami i przyjaciółmi. Trzecie pomieszczenie to sala zabaw dla dzieci, o powierzchni ponad 50 m kw., mieszcząca suchy basen, miękkie klocki, namiot i inne zabawki, a także sofy i telewizor dla rodziców. Atmosferze zabawy sprzyja wystrój pomieszczenia, w tym kolorowe tapety i szafki na zabawki. Ostatnią część przestrzeni relaksacyjnej stanowi kuchnia ze stolikami i krzesłami, wyposażona w podstawowe sprzęty AGD (lodówka, czajnik elektryczny, mikrofalówka), gdzie można urządzić przyjęcie czy po prostu spotkać się ze znajomymi przy kawie lub herbacie.

REKLAMA

 

W dzisiejszych warunkach rynkowych klienci oczekują od dewelopera czegoś więcej niż tylko mieszkania na dogodnie zlokalizowanym osiedlu, w dobrym standardzie. Dlatego postanowiliśmy zaoferować przestrzeń wspólną przeznaczoną do celów rozrywkowych i wypoczynkowych, która podnosi jakość życia w naszych inwestycjach. Dodatkowo, miejsca te sprzyjają integracji mieszkańców” – mówi Michał Witkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Atlas Estates.

 

Zarządzanie pomieszczeniami wspólnymi w każdym z dwóch osiedli przejęły już od Atlas Estates wspólnoty mieszkaniowe, które określają zasady korzystania z nich oraz zajmują się ich administracją.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA