Bulwar Mały Książę

Bulwar Mały Książę

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Księże/Opolska 130
REKLAMA
inwestorInwestgrupa Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2020

O inwestycji Bulwar Mały Książę

"Bulwar Mały Książę" znajduje się przy ulicy Opolskiej 130 na wrocławskim osiedlu Księże Wielkie, w dzielnicy Krzyki. To zespół siedmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W trzech etapach powstaną 222 mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 40 do 64 metrów kwadratowych. Modułowość pomieszczeń pozwala je łączyć, tak by dopasować przestrzeń dla własnych potrzeb. W pierwszym etapie, oddanym w 2017 roku, znalazły się 62 lokale mieszkalne. W drugim, zaplanowanym na kwiecień 2019 roku, Inwestgrupa wybuduje kolejne 64 mieszkania. Pozostałych 96 lokali będzie gotowych w kwietniu 2020 roku.

Na parterze mieszkańcy skorzystają z tarasów i ogrodów, a na wyższych kondygnacjach – z balkonów i loggi. Lokale są wyposażone w domofon oraz drzwi antywłamaniowe, a te z ogródkami dodatkowo w rolety zewnętrzne. Budynki mają zaplecze z komórkami lokatorskimi. Dostęp do nich zapewniają ciche windy. Ponadto pod każdym blokiem znajduje się garaż podziemny. Uzupełnienie dla nich stanowią naziemne miejsca parkingowe. Osiedle jest ogrodzone i oświetlone. Znajduje się na nim plac zabaw. Budynki odznaczają się elewacją wzbogaconą o dekoracyjne elementy z drewna i szkła.

W okolicy mieszczą się m.in. apteki, sklepy, przedszkola, poczta, fryzjer, bankomat, stacja benzynowa i szkoła podstawowa. Komunikację z centrum miasta zapewnia pętla tramwajowa i przystanki autobusowe. Mieszkańcy mogą korzystać z pobliskiej siłowni zewnętrznej. Dodatkowymi atrakcjami są pobliski park Wschodni oraz nadoławskie wały.

Opinie o Bulwar Mały Książę

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Bulwar Mały Książę
Inwestgrupa Sp. z o.o.
Kwiecień 2024
+13
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Bulwar Mały Książę
Jakub Zazula
+20
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Bulwar Mały Książę
Jakub Zazula
+24
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA