[Aglomeracja Wrocławska] Osiedle Forma Wysoka – na pograniczu natury i nowoczesnościźródło: Maciej Lulko

[Aglomeracja Wrocławska] Osiedle Forma Wysoka – na pograniczu natury i nowoczesności

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Bliskość natury i spokój wydają się nieosiągalne w wielkim mieście. Nie musimy jednak wyjeżdżać daleko, aby móc je odnaleźć – osiedle Forma Wysoka pozwala cieszyć się własną przestrzenią niezakłóconą przez metropolię. Współgrające z naturalną zielenią jest idealne dla rodziny, która ceni sobie bezpieczeństwo i życie we własnym tempie, nie rezygnując tym samym z atrakcji miasta. 
Składające się z trzech budynków mieszkalnych osiedle Forma Wysoka położone jest w Wysokiej – z dala od głośnego centrum miasta, ale w pobliżu jednego z wrocławskich centrum rozrywkowo-kulturalnych – pozwala cieszyć się prywatnością i ciszą bez rezygnacji z atrakcji, takich jak kina czy galerie handlowe. Inwestorem jest firma PROFIT Development, której strategię oddają słowa "bezpiecznie, nowocześnie i komfortowo". Dzięki ponad dziesięcioletniej obecności na rynku, PROFIT Development doskonale orientuje się w potrzebach mieszkańców oraz w wymogach, jakie stawiają najnowsze zasady konstrukcyjne. To sprawia, że stworzone przez nich mieszkania cechuje najwyższa estetyka i elegancja, które idą w parze z przemyślanym układem oraz przestronnymi pomieszczeniami. Dodatkowym atutem są rozległe balkony i tarasy zapewniające malownicze widoki na otaczającą osiedle zieleń. Wszystko to idzie w parze z solidnym wykonaniem oraz zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań od czołowych producentów z branży budowlanej. 
Elegancja dostosowana do potrzebOsiedle Forma Wysoka jest idealnym miejscem zarówno dla małej i dużej rodziny, jak i singli oraz par za sprawą szerokiej oferty mieszkań o różnym metrażu. Dostępne są apartamenty już od 27 mkw. – doskonałe kawalerki – aż do 97 mkw., odpowiadające na oczekiwania licznej rodziny. 1-, 2-, 3- lub 4-pokojowe lokum pozwoli wydzielić własną przestrzeń każdemu domownikowi, a przede wszystkim dostosować ją do indywidualnych potrzeb. Letnie wieczory lokatorzy mogą spędzać na balkonie lub tarasie.
Parki otulające Formę Wysoką to nie jedyne zielone elementy krajobrazu. Przestrzeń dookoła osiedla przyozdabia drobna oraz wysoka roślinność. Klasyczna biel elewacji dopełniona o rysunki o wzorze drewna nada elegancji i ciepła budynkom, ale również sprawia, że idealnie współgrają z naturą znajdującą się wokoło. 
Bezpieczeństwo na równi z estetykąOsiedle Forma Wysoka charakteryzuje się niezwykłą dbałością o bezpieczeństwo mieszkańców. Każde lokum wyposażone jest w antywłamaniowe drzwi klasy C, które cechują się również wysokim współczynnikiem izolacji akustycznej, gwarantując, że do środka nie przedostaną się żadne hałasy dobiegające z holu. Mieszkania ulokowane na parterze dodatkowo zabezpieczone są roletami zewnętrznymi, które oprócz zwiększonego bezpieczeństwa, nie pozwolą niepożądanym spojrzeniom wtargnąć do wnętrza, dbając tym samym o prywatność mieszkańców. Ponadto na osiedlu zamontowany jest monitoring z systemem nagrywania, co także wzmocni bezpieczeństwo mieszkańców oraz ich mienia.
Niezwykła lokalizacjaUsytuowane z dala od głośnego centrum Wrocławia osiedle Forma Wysoka pozwoli zbudować własną spokojną oazę z dala od rynku i jego obrzeży. Nie jest to jednoznaczne z rezygnacją z atrakcji oraz ułatwień, jakie gwarantuje miasto. Niecałe 10 minut dzieli nas od Bielan Wrocławskich – jednego z najszybciej rozwijającego się obecnie centrum rozrywkowo-kulturalnego we Wrocławiu, gdzie na mieszkańców czeka kino, restauracje, sklepy oraz kluby fitness. 
W trosce o komfort mieszkańcówBalkony i tarasy z widokiem na zieleń otaczającą osiedle Forma Wysoka pozwalają mieszkańcom cieszyć się bliskością natury oraz chwilami relaksu na świeżym powietrzu. Deweloper zadbał, aby było one nie tylko atrakcyjnym elementem mieszkań, ale również ich konstrukcja i wykorzystane materiały były najwyższej jakości i dawały gwarancję komfortu użytkowania.
Podczas tworzenia osiedla Forma Wysoka dużą wagę przyłożono do problemu mostków cieplnych w mieszkaniach. Dlatego zdecydowano się na rozwiązania, które pozwolą skutecznie je wyeliminować, a tym samych zapewnią mieszkańcom pełen komfort termiczny – mówi Wojciech Tonkowicz, pełnomocnik zarządu ds. inwestycji z firmy Profit Development.
Osiedle Forma Wysoka odpowiada na oczekiwania zarówno osób, które chcą żyć w zgodzie z rytmem dużego miasta jak i tych, które szukają ciszy i spokoju. To jedno z ostatnich takich miejsc we Wrocławiu, w którym możemy korzystać z tego, co daje nam zarówno natura, jak i miasto, a mieszkańcy sami wybierają to, co jest dla nich najważniejsze. Ponadto zastosowanie nowoczesnych technologii zapewni mieszkańcom pełną satysfakcję i komfort użytkowania lokali.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

I etap Osiedla Latarników w Gdańsku ukończony przed terminem
Do budynków I etapu Osiedla Latarników na gdańskiej Letnicy wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy...
Piętrowiec Domaniewska 24 wznosi się na warszawskim Mokotowie
Matexi Polska z nowym projektem deweloperskim na warszawskim Mokotowie. Przy ul. Domaniewskiej powst...
W 2022 roku w centrum Wrocławia ruszy budowa dużego kompleksu biurowego
Działająca od kilkunastu lat stacja paliw BP przy ul. Swobodnej we Wrocławiu, działająca tuż obok bi...
Nakielska – Nowoczesne i eleganckie apartamenty w centrum Warszawy od PROFIT Development [FILM]
W zielonej części Woli, w sąsiedztwie czterech parków, PROFIT Development realizuje nową inwestycję...
Trwa przebudowa stacji towarowej Katowice Szopienice Północne [ZDJĘCIA]
Efektywne wykorzystanie przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. środków unijnych m.in. z Programu Oper...
W wakacje 2022 roku zatankujesz przy drodze S3 pomiędzy Lubinem a Polkowicami
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy stacji paliw na Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) Lub...
Wzgórze Partyzantów gotowe do I etapu remontu. Miasto czeka na rządową promesę [FILM + ZDJĘCIA]
Jest już gotowa dokumentacja projektowa rewaloryzacji części Bastionu Sakwowego (Wzgórza Partyzantów...
Rząd zwiększy dotację do budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór
Bardzo dobre informacje dla Wrocławia. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zadecydowało o z...
Polska firma z branży technologicznej otwiera swoje biuro w Gdyni
Będą nowe miejsca pracy w Gdyni. Polska firma technologiczna Future Processing, z główną siedzibą w...
Trei Real Estate otworzył park handlowy w Chorzowie
Trei Real Estate Poland otworzył park handlowy przy ul. Szpitalnej w Chorzowie. W obiekcie o powierz...