Wiosenne targi nieruchomości w Poznaniu

Wiosenne targi nieruchomości w Poznaniu

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Pierwsze dni kalendarzowej wiosny upłyną w Poznaniu pod hasłem Targów Mieszkań i Domów Nowy Adres. Zainteresowani kupnem własnego M 22-23 marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich będą mogli obejrzeć stoiska ponad stu  wystawców z branży nieruchomości oraz aranżacji i wykończenia wnętrz.


Wiosenne edycje targów mieszkaniowych zawsze przyciągają wielu zwiedzających, którzy plany zakupu przyszłego lokum chcą wcielić w życie jak najszybciej. Tego typu impreza jest świetną okazją do skonfrontowania swoich oczekiwań i wymagań z tym, co oferuje wielkopolski rynek, a ten, jak się okazuje, rozwija się bardzo szybko. – Na targach prezentować będziemy między innymi projekt kolejnego etapu rozbudowy osiedla Rodzinny Zakątek w Bninie-Błażejewku – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. – Już na chwilę obecną mieszkania w nowych segmentach cieszą się dużym zainteresowaniem, a oddanie pierwszych domów planujemy już pod koniec czwartego kwartału 2014 roku – dodaje. Również poznańskie firmy będą mogły się pochwalić kolejnymi inwestycjami w ofercie. – Podczas targów przedstawimy kolejne etapy osiedla Słoneczne Tarasy. To inwestycja, która budzi szczególne zainteresowanie wśród klientów, a w rezultacie jest chętnie kupowana. Prócz tego na targach zaprezentujemy ostatnie apartamenty na osiedlu Villa Cascada – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Twoje M.


Targi nieruchomości z pewnością przyciągną liczną grupę osób zainteresowanych skorzystaniem z dopłat w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Od początku roku większość deweloperów zgodnie przyznaje, że telefonów w tej sprawie jest bardzo dużo. – Przeszliśmy mały wiosenny lifting, jeżeli chodzi o projekt stoiska, które będzie znajdowało się przy wejściu na halę targową. Liczymy na sporą liczbę klientów i zachęcamy do zadawania pytań, na przykład w kwestii oferty wolnych mieszkań, możliwości rezerwacji wybranego lokalu, umowy czy programu MdM – mówi Iwona Matyjasik, specjalista ds. sprzedaży nieruchomości w firmie Ekonbud-Fadom

REKLAMA


Nieruchomości i wiele więcej

Oprócz przeglądu inwestycji wielkopolskich deweloperów, zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą przedstawicieli firm związanych z poradami finansowymi, pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości czy dekoracją i wykończeniem wnętrz. Jak pokazały poprzednie lata, te stoiska cieszą się równie dużym zainteresowaniem. – Nasze usługi i produkty za każdym razem przyciągają sporą grupę zwiedzających – relacjonuje Wiesław Śmigielski, właściciel firmy Colour Glass z Poznania, specjalizującej się w produkcji paneli z hartowanego szkła. – Wielu z nich zgłasza się do nas po zakupie mieszkania czy domu właśnie dlatego, że na targach zobaczyli przykładowe panele, które zapadły im w pamięć – dodaje.


Jak zawsze organizatorzy przygotowali dla zwiedzających wiele atrakcji i promocji. Na potencjalnych klientów czekają rabaty, oferty specjalne czy seminaria na temat sytuacji na rynku. Będzie można też zaopatrzyć się w bezpłatny i praktyczny Przewodnik Targowy, ułatwiający znalezienie interesującego nas stoiska. Może więc warto w weekend odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie w poszukiwaniu wymarzonego M.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA