Księżno rozrasta się. Trzy kolejne budynki trafiły do sprzedaży

Księżno rozrasta się. Trzy kolejne budynki trafiły do sprzedaży

Wrocław
Kajtman
Kajtman
Księżno
adresWrocław, Opolska
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Archicom, lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego, rozszerza ofertę osiedla społecznego Księżno. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów deweloper wprowadza do sprzedaży 3 nowe budynki. Całe osiedle – obejmujące 382 mieszkania, klub fitness, place zabaw ze strefą wypoczynkową dla rodziców i plac rekreacyjne do gry w piłkę – będzie gotowe już za dwa lata!
Możemy śmiało mówić o modzie na osiedla społeczne we Wrocławiu. Pierwsze z nich wprowadzaliśmy do sprzedaży ponad 12 lat temu na Jagodnie – dziś to jedne z najchętniej wybieranych miejsc zamieszkania przez wrocławian – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A. – Klienci doceniają pomysł na kompleksowe miejsca zamieszkania – z własnymi terenami rekreacyjnymi, usługami i przestrzeniami sąsiedzkich spotkań.
Księżno, to zlokalizowane przy ul. Opolskiej osiedle Archicomu. Budowa pierwszego etapu trwa, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się już II kw. 2018 r. Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, w związku z czym deweloper zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży aż 210 mieszkań. Dzięki temu cała inwestycja zostanie oddana do użytkowania już w I kwartale 2019 r. 
Klienci mogą wybierać spośród ustawnych, świetnie doświetlonych mieszkań w układach 2-, 3- i 4-pokojowych w 3 nowych budynkach. Tak jak na innych inwestycjach dewelopera – klienci mogą spodziewać się funkcjonalnych układów mieszkań, które intuicyjnie można urządzić na kilka sposobów. Przestrzeń lokali powiększają przynależące do nich balkony, tarasy lub ogródki. Dla poszukujących swojego pierwszego "M" dobra informacja – wybierając lokal na Księżnie wciąż można liczyć na wsparcie z przyszłorocznej puli dopłat MdM. 
Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o odpoczynku po pracy i ułatwianiu sąsiedzkich spotkań. Na terenie inwestycji pojawią się trzy multifunkcyjne place zabaw – z urządzeniami wyposażonymi w zjeżdżalnię, siatkę do wspinaczki dla najmłodszych czy huśtawki. Zaplanowano również strefę odpoczynku dla dorosłych z wygodnymi siedziskami, zielonymi wyspami do piknikowania, a dla tych, którzy wolą wypoczywać aktywnie – stanowiskami siłowni zewnętrznej. 
REKLAMA
Baza sportowa z urządzeniami dostosowanymi do różnych grup wiekowych, to jeden z wyróżników tej inwestycji. Projektanci zadbali, by wszyscy mieszkańcy mogli przyjemnie spędzać czas w tej samej przestrzeni. To rozwiązanie sprzyjające budowaniu relacji międzyludzkich, a to kluczowe zagadnienie na osiedlach społecznych – tłumaczy Tomasz Sujak.
Na terenie Księżna zostanie oddany plac rekreacyjny do gry w piłkę. Docelowo mieszkańcy osiedla przy ul. Opolskiej będą mogli również korzystać z własnego fitness i klubu mieszkańca, gdzie w razie niepogody będzie można szlifować formę lub wspólnie z sąsiadami spotkać się np. przy grach planszowych.
Codzienny komfort zapewni również zagospodarowana okolica Księżna. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, przychodnia lekarska, a także pętla tramwajowa. W kilka minut można dotrzeć do Parku Wschodniego, lokalnej piekarni czy przedszkola. Przy drodze w kierunku Centrum znajduje się również duże Centrum Handlowe, w którym można wygodnie zrobić większe zakupy. Ofertę usługową okolicy uzupełnią 4 lokale na terenie inwestycji Archicomu, które powstaną w budynku P7. 
Rozpoczęcie budowy drugiego etapu osiedla Księżno jest planowane w II kwartale 2017 r., a przekazanie kluczy nastąpi w I kwartale 2019 r. Projekt architektoniczny nadzoruje autorskie studio Doroty i Kazimierza Śródków, a za Generalne Wykonawstwo odpowiada jedna ze spółek Grupy Archicom – Archicom Sp. z o.o. Realizacja Inwestycji Spółka komandytowa.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA