Księżno – nowe osiedle społeczne Archicom

Księżno – nowe osiedle społeczne Archicom

Wrocław
Kajtman
Kajtman
Księżno
adresWrocław, Opolska
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Archicom, lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego, wprowadza do sprzedaży Księżno, kolejne osiedle społeczne we Wrocławiu, zlokalizowane przy ul. Opolskiej. Pierwszy etap, który powstanie do IV kwartału 2017 r., będzie składał się z pięciu kameralnych budynków ze 152 lokalami. Mieszkania kwalifikują się do dopłat rządowego programu MdM, które mogą wynieść aż 93 tys. zł. Docelowo w 2019 r. osiedle urośnie do 11 kameralnych budynków z ok. 390 mieszkaniami.
Księżno to nowoczesne, dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia osiedle. Do centrum można sprawnie dotrzeć autobusem lub tramwajem. Archicom zaprojektował je zgodnie z autorską koncepcją budowy osiedli społecznych. Podobnie jak na innych osiedlach Archicomu – Olimpii Port czy Ogrodach Hallera – lokatorzy będą mieli do dyspozycji osiedlowy fitness, klub mieszkańca, place zabaw oraz plac rekreacyjny do gry w piłkę.
Od początku roku sprzedaliśmy już 127 mieszkań, tempo sprzedaży jest prawie 40% wyższe niż w ubiegłym roku. Aby utrzymać ofertę na wysokim poziomie ok. 1000 lokali wprowadzamy do sprzedaży kolejną inwestycję. Jestem przekonany, że ceniona przez wrocławian koncepcja osiedli społecznych również w tym przypadku okaże się hitem sprzedażowym – mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A.
W pierwszym etapie do sprzedaży trafiają mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 38 do 79 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 5 240 zł/mkw. Przemyślane usytuowanie budynków pozwoliło na uzyskanie lepszego doświetlenia pomieszczeń, a zastosowanie sprawdzonych układów mieszkań daje dużą swobodę aranżacyjną jego przyszłym właścicielom.
REKLAMA
Kameralny charakter Księżna będą tworzyć sąsiedzkie miejsca spotkań i duża ilość zieleni. Możliwość aktywnego wypoczynku w okolicy i przestrzenie do zawiązywania się sąsiedzkich relacji, jak fitness i klub mieszkańca, wpisuje Księżno w nurt osiedli społecznych Archicomu – mówi Dorota Jarodzka-Śródka, Prezes Zarządu Archicom S.A.
Księżno znajduje się w pobliżu rozległych terenów zielonych, które zachęcają do codziennego joggingu, m.in. Parku Wschodniego. W połączeniu z osiedlową infrastrukturą sprawia to, że jest ono  doskonałym miejscem do życia dla osób aktywnych.
Charakterystyka osiedla społecznego Księżno:
  • Komfortowe mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe
  • Młode osiedle, mili sąsiedzi
  • Własny fitness i osiedlowy klub mieszkańca
  • Plac rekreacyjny do gry w piłkę
  • Ochrona i monitoring, ogrzewanie miejskie
  • Garaże podziemne i komórki lokatorskie
  • Możliwość skorzystania z dopłat MdM
Rok 2015 był dla Archicom rekordowy, sprzedaż wzrosła 17,5% do 611 mieszkań. Deweloper kontynuuje dynamiczny wzrost sprzedaży w pierwszych miesiącach 2016 r. Do 29 lutego br. klienci nabyli już 127 mieszkań, o 40% więcej niż przed rokiem.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA