Lokale usługowe na osiedlu Księżno czekają. Otwórz swój biznes w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy

Lokale usługowe na osiedlu Księżno czekają. Otwórz swój biznes w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy

Wrocław
Artykuł sponsorowany
Księżno
adresWrocław, Opolska
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Sklep, restauracja, a może biuro w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia? Na osiedlu społecznym Księżno powstają cztery lokale usługowe, w których przedsiębiorcy będą mogli prowadzić swój biznes. Deweloper zadba o wysoki standard lokali i bezpieczeństwo.
Księżno to jedno z najpopularniejszych osiedli, budowanych przez wrocławski Archicom. Przy ulicy Opolskiej na Księżu Wielkim powstanie blisko 400 mieszkań, klub fitness, place zabaw dla dzieci, skwery rekreacyjne czy plac do gry w piłkę. 
Deweloper przewidział również lokale usługowe dla przyszłych mieszkańców – w budynku gwarantującym dobrą ekspozycję marki na ul. Opolskiej pojawią się bowiem cztery lokale usługowe, o powierzchni od 57 do 64 metrów kwadratowych. Mogą tam powstać sklepy, kawiarnie, restauracje, drobne punkty usługowe, gabinety lekarskie czy biura.
To perspektywiczna lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej – bardzo dobrze skomunikowana (15 minut od centrum, w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych), w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy z rosnącym potencjałem nabywczym.
 Dogodna lokalizacja jest efektem synergii pomiędzy atrakcyjnym sąsiedztwem rozległych terenów zielonych, dynamicznie rozwijającą się ofertą handlową i mieszkaniową – wyliczają przedstawiciele Archicomu.
Grupą docelową dla przedsiębiorców będą nie tylko mieszkańcy Księżna (łącznie ponad 1000 osób), ale też m.in. osoby odwiedzające Park Wschodni czy rodzice odprowadzający swoje pociechy do szkoły, przedszkola czy biblioteki. W sumie daje to ponad 5 tysięcy potencjalnych klientów.


REKLAMA

Wysoki standard i bezpieczeństwo

Lokale usługowe zostaną wykonane w wysokim standardzie. Wszystkie będą miały wstawione drzwi do pomieszczeń sanitarnych, instalację grzewczą czy wylewkę na całej powierzchni lokalu.
Ponadto do każdego z lokali zostanie doprowadzona instalacja telewizyjna, telefoniczna i niezależna sieć LAN, która umożliwi korzystanie z internetu. Deweloper zapewni też niskie koszty utrzymania części wspólnych, miejskie ogrzewanie i sprawdzonego zarządcę nieruchomości.
O bezpieczeństwo zadba wielopoziomowy system bezpieczeństwa, na który złoży się oświetlenie terenu, częściowe ogrodzenie osiedla oraz system monitoringu z kamerami i ochroną fizyczną.
REKLAMA