Nie taki wybór straszny – Lokum Deweloper

Nie taki wybór straszny – Lokum Deweloper

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Ile razy przy wyborze odpowiedniego dla nas miejsca do zamieszkania kierujemy się nie tylko swoją opinią, ale także zdaniem najbliższych. Często sugerujemy się także opinią osób z kręgu znajomych, które znają się doskonale na kwestiach kupna mieszkania.

Wybierając swoje przyszłe miejsce zamieszkania warto kierować się kilkoma prostymi zasadami. Ważna jest lokalizacja, komfort mieszkania, jakość wykonania oraz przyszłościowy charakter miejsca, w którym wybieramy swój dom. Jednak często pod wpływem emocji czy łapania pierwszej lepszej okazji, decydujemy się na taki krok nie do końca będąc później zadowolony z wyboru swojego mieszkania.

Lokum Deweloper postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów przygotowując Program Ekspert, w którym niezależni Eksperci, wybrani przez nas opiniują wybrane mieszkanie. Dzięki takim poradom osoby z zewnątrz, kupujący będzie miał 100% pewność co do słuszności swojego wyboru.

Taka pomoc w wyborze odpowiedniego dla nas mieszkania jest nieoceniona. Klient Lokum Deweloper może poprosić o opinie na temat wybranego przez siebie mieszkania niezależnego Eksperta, posiadającego aktualne uprawnienia. Klient umawia się z Ekspertem w wybranym przez siebie mieszkaniu i korzystając z jego porady może liczyć na pokrycie kosztów eksperckiej usługi przez dewelopera. Program Ekspert ruszył podczas tegorocznych Targów Mieszkaniowych, które odbyły się na początku września. Program ten jest pierwszym takim zaproponowanym na rynku deweloperskim w stolicy Dolnego Śląska.

Jak wyglądają zasady tego programu?
Klient, czyli przyszły mieszkaniec wybiera na jednym z osiedli dewelopera Lokum mieszkania lub domy i przychodzi wraz z własnym ekspertem na jego oglądanie. Dodatkowo Lokum Deweloper pokrywa wszystkie koszty związane z usługa ekspercką. Ważne jest aby ekspert, którego przyprowadza klient miał ważne uprawnienia, które później jako kopię dostarcza klient wraz z rachunkiem za usługę. Dzięki temu ekipa Lokum będzie mogła odliczyć koszt usługi eksperta od kaucji rezerwacyjnej, którą wpłacił klient. Tym sposobem klient nie płaci dodatkowo za usługę Eksperta. Oprócz tego, że możliwość oceny osoby z zewnątrz jest bezpłatna dodatkowo klient otrzymuje fachowa poradę, która rozwiewa wszelkie jego wątpliwości co do wyboru odpowiedniego domu czy mieszkania dla siebie.

Dzięki tej usłudze klienci, czyli przyszli mieszkańcy osiedli Lokum Deweloper będą mieli stuprocentową gwarancję wyboru najwyższej jakości.

REKLAMA

Lokum zaproponował idealną opcję dla osób niezdecydowanych i ceniących sobie jakość oraz rzetelne wykonanie. Dzięki takiej możliwości możemy być pewni swojego wyboru i dzięki temu unikniemy rozczarowań i zakupów pod wpływem chwili.


Więcej o programie znajdą Państwo na stronie internetowej dewelopera.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA