Lokale usługowe Lokum Deweloper – znajdź swój pomysł na biznes

Lokale usługowe Lokum Deweloper – znajdź swój pomysł na biznes

Wrocław
REKLAMA
Zlokalizowane przy największych wrocławskich osiedlach lokale usługowe mają nieocenioną szansę na rozwinięcie. Lokale znajdujące się przy osiedlach Lokum da Vinci, Lokum di Trevi, Lokum Mosiężna to idealne propozycje dla tych, którzy szukają dobrego i skutecznego miejsca dla swojej firmy lub działalności.
Wszystkim zainteresowanym wynajmem lokali na usługi Lokum Deweloper proponuje bardzo atrakcyjne lokalizacje takie jak okolice ulicy Grabiszyńskiej, ul. Bajana czy też wrocławski Tarnogaj. Zlokalizowane w pobliżu centrum Wrocławia, z dużą ilością okolicznych mieszkańców.
Ci którzy zdecydują się na wynajem takiego lokalu mogą być pewni, że w w nowo powstającej okolicy, istnieje spore zapotrzebowanie na usługi. Stając się jednymi z pierwszych działających biznesów w okolicy maja niesamowitą szansę na powodzenie.
Spory kompleks mieszkaniowy, który zapewnić może wynajmującym sukces, jest Lokum di Trevi. Lokale przeznaczone na wynajem to te zlokalizowane przy atrakcyjnej ulicy Tarnogajskiej. Wyposażone są one w przestronne, szklane witryny, na których bez problemu zamontować można logotyp firmy. W tym obiekcie deweloper wychodzi naprzeciw potrzebom wynajmujących i jest w stanie zapewnić przygotowanie lokalu w oparciu o potrzeby danej branży. Dodatkowo zapewnione są miejsca parkingowe i fontanna z pergolą w centralnej części osiedla, która zapewni dodatkową atrakcyjność dla lokali usługowych. Dzięki takiemu ulokowaniu, jako łącznik dla wszystkich mieszkańców na Gądowie Małym, osiedle di Trevi stanowi doskonała propozycję dla różnych branż i usług.
REKLAMA
Kolejną inwestycją posiadającą możliwość wynajmu powierzchni handlowo-usługowej jest Pasaż da Vinci. Lokale usytuowane tam z pewnością spodobają się tym, którzy dla swojej firmy szukają miejsca przestronnego, położonego w rozwijającej się części Wrocławia. Podobnie jak przy poprzednim osiedlu, możliwe jest zaadaptowanie lokalu na potrzeby wynajmującego oraz dostęp do miejsc parkingowych.
W Lokum Mosiężna deweloper gwarantuje nam bardzo dobrą lokalizację – zaledwie 3 km od centrum Wrocławia. W ofercie osiedla pozostały 2 ostatnie lokale, które usytuowane są od strony przystanków tramwajowych i autobusowych, dzięki czemu dostęp do nich będzie ułatwiony nie tylko mieszkańcom, ale także klientom z zewnątrz. Miejsce to, idealnie nadaje się na gabinet lekarski, biuro lub salon urody. Deweloper gwarantuje także atrakcyjne warunki wynajmu przez pierwsze miesiące.
Ostatnią propozycją jest Lokum Wojszyce. Okolica jest bardzo atrakcyjna, położona w jednorodzinnej zabudowie. Deweloper proponuje dobre warunki finansowe dla przyszłych wynajmujących. Z racji spokojnej okolicy miejsca usługowe w Lokum Wojszyce to miejsce stworzone na wszelkiego rodzaju gabinety odnowy biologicznej, gabinety lekarskie oraz lokale gastronomiczne, których w tej okolicy brakuje.
Aby wynająć lokale w inwestycjach Lokum Deweloper należy skontaktować się z biurem sprzedaży.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA