Lokum di Trevi – miejsce wyjątkowe

Lokum di Trevi – miejsce wyjątkowe

Wrocław
these_eyes
these_eyes
REKLAMA

Wiosna zawitała do nas w pełni, w przyrodzie zaczął się ruch, wszystko budzi się do życia. Jednak na wrocławskim osiedlu Lokum di Trevi, mimo ekstremalnie długiej i uciążliwej zimy, prace budowlane i wykończeniowe szły i nadal idą pełną parą.


Jak podaje firma Lokum Deweloper pierwszy etap inwestycji jest już niemal całkowicie sprzedany – pozostało jedno mieszkanie w promocyjnej cenie. Drugi etap również jest w większości sprzedany, trzeci natomiast jest na ukończeniu, budowa czwartego z etapów jest już bardzo zaawansowana. Cała inwestycja ukończona zostanie w I kwartale 2014 r., kiedy to do użytku zostaną oddane ostatnie mieszkania i lokale usługowe.


Deweloper zachęca Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania na osiedlu Lokum di Trevi do odwiedzania inwestycji, bo jak przekonuje, o standardzie wykonania mieszkań, atutach osiedla takich jak elegancka architektura, świetnie wykończone części wspólne, zieleń i wyposażenie mieszkań, najlepiej przekonać się samemu. Na terenie inwestycji znajduje się Biuro Obsługi Klienta, którego pracownicy prezentują inwestycję oraz mieszkania wzorcowe wykończone pod klucz. Odbiór Klientów jest bardzo pozytywny, zazwyczaj są mile zaskoczeni faktem, że osiedle w rzeczywistości prezentuje się dużo lepiej niż na wizualizacjach, co niestety nie jest częstą praktyką w branży i co należy uznać, za duży atut Lokum Deweloper.


Osiedle Lokum di Trevi znajduje się u zbiegu ulic Tarnogajskiej i Klimasa, to miejsce zlokalizowane w niedalekiej odległości od centrum miasta, z bardzo dobrą komunikacją. O jej usprawnienie i o komfort przyszłych, i już obecnych mieszkańców, deweloper także się zatroszczy. Firma zawarła umowę ze ZDIUM, dotyczącą realizacji sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Tarnogajskiej i Klimasa. Sygnalizacja ta będzie w całości finansowana przez Lokum Deweloper, realizacja rozpocznie się jesienią tego roku, wcześniej jednak planowana jest przebudowa chodnika wzdłuż ulicy Klimasa.


Zadaliśmy pytanie deweloperowi – co wyróżniającego oferuje Lokum di Trevi, dlaczego warto zamieszkać właśnie na tym osiedlu?


Lokum di Trevi wyróżnia się na tle wrocławskich inwestycji – odpowiada przedstawiciel dewelopera – wyróżnia je przede wszystkim oferowany mieszkańcom standard wykonania i wykończenia mieszkań. Niezwykle istotne jest dla nas, aby oddawać mieszkańcom mieszkania bezusterkowe, jest to oczywiście trudne przy takiej skali inwestycji, ale dla naszej firmy jest to sprawa priorytetowa. Stale nad tym pracujemy i nasi Klienci doceniają te starania, dając nam pozytywne rekomendacje.


Ale osiedle Lokum di Trevi wyróżnia także sposób zagospodarowania części wspólnych. W jego centralnej części już niedługo powstanie efektowna fontanna, właśnie trwają intensywne przygotowania do rozpoczęcia jej budowy. Realizacją zajmuje się firma, która w swoim dorobku może pochwalić się już kilkoma wrocławskimi fontannami m. in. fontanną na Placu Gołębim w Rynku, fontanną na Placu Macieja czy fontanną przy wrocławskim Ossolineum. Fontanna na osiedlu Lokum di Trevi będzie miała klasyczne kształty. Woda będzie wydobywać się z 12 spieniających dysz osadzonych na kształt koła, z centralną dużą dyszą kaskadową inżektorową, która będzie wyrzucała z siebie wodę na wysokość pierwszego pietra. Niecka i obudowa fontanny będą podświetlane LED-owo. Kamienna obudowa fontanny będzie spójna kolorystycznie z elewacją budynków.

REKLAMA


Czym jeszcze może pochwalić się Lokum di Trevi? Choćby dużymi, efektownymi tarasami w mieszkaniach parterowych. Tarasy prezentują się niezwykle elegancko przede wszystkim dzięki zastosowanym materiałom – zostały one wyłożone  wysokiej klasy deską egzotyczną Bangkirai w ciemnym kolorze. Trzeba przyznać, że wyglądają rzeczywiście bardzo dobrze.


Jak deklaruje Lokum Deweloper, na Lokum di Trevi projektanci zadbali o każdy szczegół – na uwagę zasługuje wykończenie klatek schodowych – nowoczesne, nawiązujące do kolorów natury z zastosowaniem eleganckich kafli z oferty marki Ceramika Nowa Gala. Wyróżniająca osiedle jest także architektura zieleni – efektownie zaaranżowana i wykorzystująca wysokiej jakości roślinność (m. in. piękne winobluszcze trójklapowe, efektowne irgi, rozłożyste miskanty chińskie, pachnące hortensje bukietowe), czy w końcu wyposażenie samych mieszkań np. w nowoczesne, kolorowe wideodomofony.


Nasi Klienci, którzy oglądają mieszkania oferowane do sprzedaży są zawsze pozytywnie zaskoczeni standardem jaki im oferujemy – mówi deweloper – to sytuacja która powtarza się także później, przy odbiorach mieszkań. Klienci przychodzą na odbiór z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy także podkreślają wysoką jakość i solidność naszych realizacji.


Na Lokum di Trevi firma Lokum Deweloper nie zapomniała także o najmłodszych – na osiedlu docelowo powstaną dwa place zabaw, jeden z nich został już oddany do użytku. Deweloper zapewnia, że obydwa place będą bogato wyposażone, stymulujące rozwój psycho-ruchowy dzieci, ale przede wszystkim bardzo bezpieczne. Wraz z pociechami będą mogli bawić się na nich także dorośli: atrakcją dla rodziców będą urządzenia przeznaczone do wspólnych aktywności.


Dla nas osiedle Lokum di Trevi jest szczególne, chcemy, aby była to piękna, przyjazna i funkcjonalna przestrzeń – deklaruje deweloper – chcemy też, aby mieszkańcy osiedla czuli się tu wyjątkowo.


Deweloper przygotował dla mieszkańców szczególny program rabatowy  Lokum +, gwarantujący im zniżki i rabaty na zakupy i usługi w wielu firmach partnerskich. Szczegółowe informacje o programie możecie znaleźć w poprzednim artykule.

A dziś, lepiej samemu przekonać się o oferowanych korzyściach w Lokum di Trevi i po prostu odwiedzić te inwestycję.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA