Lokum + – wyjątkowa oferta dla mieszkańców Lokum di Trevi

Lokum + – wyjątkowa oferta dla mieszkańców Lokum di Trevi

Wrocław
these_eyes
these_eyes
REKLAMA

Lokum Deweloper wyjątkowo traktuje swoich Klientów, tym razem firma stworzyła dla nich specjalny program rabatowy – LOKUM +. Program dedykowany jest mieszkańcom osiedla Lokum di Trevi, czyli jednej z najnowszych inwestycji wrocławskiego dewelopera.

 

Lokum di Trevi to duże osiedle mieszkaniowe powstające przy skrzyżowaniu ulic Tarnogajskiej i Klimasa. Jego atrybutem będzie efektowna fontanna usytuowana na centralnym dziedzińcu, nawiązująca do rzymskiej fontanny di Trevi. Osiedle będzie obfitować w bogatą zieleń, powstaną liczne skwery, zielone zaułki z ławkami. Zarówno rodzice, jak i dzieci będą się mogli cieszyć atrakcjami placów zabaw, na których staną urządzenia i dla młodszych, i dla starszych.

W części usługowej, nazwanej Pasażem di Trevi powstaną liczne sklepy, butiki i punkty usługowe.   


Jak deklaruje deweloper – satysfakcja Klientów jest priorytetem. Dlatego drugi etap inwestycji oddany został przed deklarowanym pierwotnie terminem. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli sporo zaoszczędzić na ubezpieczeniu kredytu hipotecznego.


Także z myślą o zadowoleniu mieszkańców Lokum di Trevi powstał Program Lokum +, w którym liczne firmy partnerskie oferują mieszkańcom rabaty i zniżki. Deweloper zadbał o to, aby firmy i usługi, z których mogą skorzystać mieszkańcy były dla nich atrakcyjne i blisko zlokalizowane. Dlatego znajdziemy tutaj między innymi zniżki do sklepów, które znajdują się w niedalekiej odległości od osiedla – np. sklepy Piotr i Paweł i Praktiker. Korzyści z programu Lokum+ można czerpać nie tylko w fazie wykańczania i meblowania mieszkania, ale także już po przeprowadzce – do wykorzystania przez mieszkańców są karnety na zajęcia fitness, żywność, czy luksusowe produkty. Mieszkańcy mogą także znacząco przyspieszyć internet dzięki Programowi Lokum+.

 

Do programu przyłączają się coraz to nowe brandy, a firma zapowiada, że będzie stale go rozwijać i oferować mieszkańcom coraz to nowe korzyści.

REKLAMA

 

Zasady programu są proste. Każdy z mieszkańców przy zakupie własnych czterech kątów otrzymuje pakiet kart i kuponów rabatowych oraz indywidualny kod internetowy, upoważniające go do zniżek i rabatów. Programem Lokum + objęci są także mieszkańcy już zadomowienie na osiedlu Lokum di Trevi, którzy swoje karty i kod rabatowy odebrać mogą w biurach sprzedaży dewelopera.

 

Deweloper reklamuje swoją akcję jako narzędzie budowania trwałych relacji i wyraz troski o Klientów nie tylko do momentu zakupu, ale dużo dłużej.
Chcemy dawać naszym Klientom unikatowe korzyści, traktować ich wyjątkowo, dbać o ich komfort i satysfakcję – deklaruje deweloper.

 

Więcej informacji na temat Programu Lokum + można znaleźć na stronie internetowej Lokum Deweloper w zakładce Program Rabatowy, tam także znajduje się pełna lista partnerów programu, oferowanych zniżek oraz Regulamin programu.

`

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA