Wygodnie i blisko centrum. Kolejne mieszkania na wrocławskim osiedlu Lokum di Trevi trafiły do sprzedaży.

Wygodnie i blisko centrum. Kolejne mieszkania na wrocławskim osiedlu Lokum di Trevi trafiły do sprzedaży.

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

152 komfortowe mieszkania przy skrzyżowaniu ulic Klimasa i Międzyleskiej czekają na swoich nabywców. Firma Lokum Deweloper rozpoczęła właśnie realizację piątego etapu prestiżowego osiedla Lokum di Trevi. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2016 roku.

 

Lokum di Trevi to bezpieczne i nowoczesne osiedle położone blisko centrum. – Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, stworzyliśmy w latach 2011-2014 zespół budynków z 648 mieszkaniami, otoczonych liczną zielenią, z fontanną na dziedzińcu, pasażem handlowym, w sąsiedztwie szkół oraz opieką medyczną w zasięgu ręki – mówi Grzegorz Marchel z Lokum Deweloper. I dodaje – Oddajemy właśnie do sprzedaży kolejny etap inwestycji, który jest naturalną kontynuacją dotychczasowego standardu.

 

Mieszkania marzeń za rozsądną cenę

W ramach piątego etapu powstaną jednoetapowo 3 kameralne budynki. Wszystkie nowe mieszkania będą miały balkony, a właścicieli tych parterowych cieszyć będą zielone ogródki. Metraż nowych lokali wynosi od 34 m² do 74 m².

 

– Zaplanowaliśmy głównie mieszkania dwupokojowe, od 40 m² do 50 m². Prawie 100 z nich ma osobną kuchnię, co powinno zainteresować też osoby inwestujące w nieruchomości. Dwa pokoje z osobną kuchnią to sprawdzony układ, który dużo łatwiej wynająć – tłumaczy Grzegorz Marchel. – Wśród 152 oferowanych lokali są także kawalerki i mieszkania trzypokojowe z garderobami. Ceny na osiedlu Lokum di Trevi zaczynają się już od 5850 zł za m².

REKLAMA


Komunikację wewnątrz nowych pięciokondygnacyjnych budynków zapewnią nowoczesne cichobieżne windy, które będą obsługiwać również poziom garażu podziemnego. Wejścia do budynków wyposażone zostaną w wideodomofony, a same budynki będą ogrodzone i monitorowane.

 

Po kupieniu mieszkania nowi właściciele mogą skorzystać z dwóch dogodnych programów oferowanych przez dewelopera: „Lokum +” i „Lokum pod klucz”. Pierwszy to system zniżek i rabatów, dzięki któremu urządzenie mieszkania i zrobienie zakupów będzie tańsze. Drugi pozwala na zaprojektowanie i przeprowadzenie prac wykończeniowych wspólnie z architektami i zespołem profesjonalistów kierowanym przez doświadczonego inżyniera budowy.

 

Osiedle z nagrodami

Powstający piąty już etap inwestycji to kontynuacja sprawdzonego standardu, oryginalnej architektury i solidnej jakości oferowanej przez Lokum Deweloper. – Jakość mieszkania w Lokum di Trevi docenili sami mieszkańcy i w ubiegłym roku przyznali mu w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej” tytuł „Osiedla 25-lecia” w kategorii „Osiedla przyjaznego mieszkańcom” – podkreśla Grzegorz Marchel.

 

Jednym z kluczowych atutów osiedla Lokum di Trevi jest lokalizacja. Bliskość jednych z głównych arterii Wrocławia – ulic Armii Krajowej oraz Krakowskiej – sprawia, że zarówno obecni, jak i przyszli lokatorzy mogą z łatwością poruszać się po mieście. Przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych (8, 125, 134, 145, 325, 114, 245) pozwolą osobom niezmotoryzowanym w kilka minut znaleźć się na dworcu PKP, placu Grunwaldzkim lub w Rynku. Nie bez znaczenia są też elementy takie jak bezpieczny plac zabaw dla dzieci, czy oryginalne strefy zieleni. – Lokum di Trevi to spełnione obietnice i zrealizowane marzenia. Osiedle zostało przygotowane dokładnie tak, jak obiecywaliśmy przed sfinalizowaniem prac budowalnych i tak, jak oczekiwali tego nasi klienci. Tak samo będzie w przypadku nowego etapu – podsumowuje Grzegorz Marchel.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA