Lokum Deweloper z pozwoleniem na użytkowanie V etapu osiedla Lokum di Trevi

Lokum Deweloper z pozwoleniem na użytkowanie V etapu osiedla Lokum di Trevi

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu, oddał do użytku V etap osiedla Lokum di Trevi obejmujący 152 mieszkania. Pierwsze przekazywanie mieszkań ich nabywcom rozpocznie się już w pod koniec maja. Do czasu uzyskania pozwolenia na użytkowanie sprzedane było blisko 85% mieszkań.
Osiedle Lokum di Trevi położone jest w atrakcyjnej dzielnicy na wrocławskich Krzykach nieopodal centrum miasta. Dogodna lokalizacja i świetnie rozwinięty w tym rejonie system komunikacji zapewni mieszkańcom szybkie i sprawne poruszanie się po mieście. Kolejnym atutem inwestycji jest bogata infrastruktura oraz sieć handlowo-usługowa i zaplecze edukacyjne.
Ponadto Lokum di Trevi cechuje duża funkcjonalność i oryginalne zagospodarowanie części wspólnych. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub tarasy, na dziedzińcach osiedla powstały również specjalnie zaprojektowane strefy zieleni z unikatową roślinnością.
REKLAMA
Z uwagi na lokalizację i wiele komfortowych rozwiązań służących mieszkańcom – inwestycja Lokum di Trevi cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Obecnie zakończyliśmy realizację V etapu, od kwietnia wprowadziliśmy do sprzedaży etap szósty osiedla, a kolejny siódmy w części trafi na rynek już w czerwcu tego roku – mówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper.
Do sprzedaży w VI etapie trafiło 100 mieszkań z lokalami 2- i 3-pokojowymi w metrażach od 36 m2 do 69 m2, w cenach rozpoczynających się od 6 036 zł za m2. Zakończenie realizacji nastąpi w IV kwartale 2017 roku.
Pierwszy kwartał roku był dla Lokum Deweloper rekordowy pod względem sprzedaży mieszkań. Grupa uzyskała rok do roku 43% wzrost, sprzedając łącznie 172 mieszkania (vs 120 rok wcześniej).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA