Bezpieczna dekada dla biznesu w Katowicach

Bezpieczna dekada dla biznesu w Katowicach

Katowice
graviteo
REKLAMA

Co zrobić, jeśli mamy pomysł na biznes, ale w trudnych warunkach rynkowych boimy się porażki własnej inicjatywy gospodarczej? Firma Murapol SA proponuje mieszkańcom Katowic bezpieczne rozwiązanie.

Deweloper oferuje możliwość zakupu nieruchomości komercyjnych z gwarancją wynajmu przez dekadę, zapewnia zwrot z inwestycji, bezpłatne pozyskanie najemców i pełną obsługę administracyjną. Taka propozycja jest nowością na polskim rynku nieruchomości.


- Do współpracy w Katowicach zachęcamy każdego, kto ma pomysł na biznes. Bez względu na to, czy planuje uruchomienie własnego sklepu spożywczego, restauracji, salonu kosmetycznego, czy też ma zamiar zakupiony lokal wynająć. Inwestycja w lokale użytkowe naszej firmy to bezpieczne rozwiązanie, między innymi dzięki gwarancji regularnego czynszu przez dekadę - mówi Mariusz Osiński, Regionalny Dyrektor ds. Sprzedaży.


W ramach promocyjnej oferty firma zapewnia najem lokalu przez 10 pierwszych lat po jego zakupie oraz bezpłatne pozyskanie najemcy/najemców, negocjacje i podpisywanie umów z najemcami. Na życzenie klienta deweloper dostarcza także pełną obsługę administracyjną inwestycji.


- Przedstawiona przez nas oferta jest odpowiedzią na trudne warunki rynkowe. Katowiczanie, inwestując w proponowane przez nas lokale użytkowe, nie ponoszą ryzyka porażki własnej inicjatywy gospodarczej. W przypadku braku powodzenia w biznesie, możliwość najmu powierzchni jest zabezpieczona naszą ofertą - dodaje Mariusz Osiński.


Propozycja firmy Murapol SA może być dziś również alternatywą do form oszczędzania w postaci lokat bankowych, czy inwestowania w papiery dłużne.


Murapol SA realizuje obecnie w Katowicach osiedle Mała Skandynawia. To kompleks budynków, w skład których wchodzą budynki wielorodzinne oraz domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Na parterze budynku wielorodzinnego zostały zaprojektowane lokale usługowe o powierzchni od 48 do 90 mkw. z możliwością połączenia. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Armii Krajowej, a od centrum miasta dzieli je jedynie 15 min. 


- Południowe dzielnice Katowic rozwijają się w ogromnym tempie. Są atrakcyjne dla mieszkańców miasta, co oznacza, że są również wyjątkowo atrakcyjne dla inwestorów. Ciekawa architektura realizowanego przez nas osiedla Mała Skandynawia oraz bardzo korzystna lokalizacja względem centrum miasta sprawiają, iż jest to idealne miejsce na prowadzenie własnego salonu fryzjerskiego, apteki czy gabinetu dentystycznego. Jeśli nasza oferta spotka się pozytywną reakcją mieszkańców, niewykluczone, iż wprowadzimy ją we wszystkich naszych projektach - mówi Mariusz Osiński.

Promocja ,,Lokale użytkowe z 10-letnią gwarancją najmu" obowiązuje do końca 2011 roku.

REKLAMA


Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.murapol.pl/inwestuj

 

###


Murapol S.A
. istnieje na rynku od 2001 roku i specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji w zakresie budownictwa jedno i wielorodzinnego wysokiej jakości. Zajmuje się również generalnym wykonawstwem. Wśród zakończonych inwestycji mieszkaniowych są zarówno osiedla mieszkaniowe i pojedyncze rezydencje w Bielsku-Białej, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Tychach oraz apartamenty w Krakowie.

Murapol S.A. w swoich planach ma kolejne inwestycje w nowych lokalizacjach takich jak: Gdańsk, Poznań, Warszawa oraz Wrocław.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.murapol.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA