[Wrocław] Hala Stulecia (rewitalizacja)

[Wrocław] Hala Stulecia (rewitalizacja)

Wrocław/Dąbie
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Hala Stulecia (rewitalizacja)

Właśnie teraz wdrażany jest najbardziej ambitny program inwestycyjny od momentu powstania Hali Stulecia i otaczających ją terenów wystawowych, czyli prawie sto lat temu. Celem programu rewitalizacyjnego, prowadzonego w ścisłej kooperacji z władzami miasta i regionu, jest zagwarantowanie, iż historyczny kompleks pozostanie pulsującym życiem, międzynarodowym, wielofunkcyjnym miejscem spotkań w XXI wieku. W historycznym pawilonie Restauracji Tarasowej, który bezpośrednio przylega do Hali Stulecia, jest przygotowywane nowe miejsce spotkań o dużej pojemności i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Regionalne Centrum Turystyki Biznesowej w Hali Stulecia będzie oferowało łatwo adaptowalne do potrzeb miejsce spotkań najwyższej jakości, mogące pomieścić trzy tysiące uczestników.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Mariusz Bartodziej
Damian Daraż
29.05.2017337671_1500x.jpg

337672_1500x.jpg

337673_1500x.jpg

337674_1500x.jpg
R77
W trakcie prac porządkowych w jednym z nieużytkowanych pomieszczeń Hali Stulecia odnaleziono dokument, pochodzący z czasów, gdy Wrocław nosił nazwę Breslau, zaś sam obiekt Jahrhunderthalle.
http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/57542/Niezwykle-znalezisko-w-Hali-Stulecia-Eberhardt-Mock-zyl-naprawde-ZDJeCIA
R77
http://www.wroclaw.pl/centrum-poznawcze-hali-stulecia-we-wroclawskim-wyzwaniu-mobilnosc
R77
Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie projektu przebudowy wnętrza Hali Ludowej. Za 861 tys. zł wykona go firma PAS PROJEKT. Po wykonaniu pracy przez firmę okaże się, ile będzie kosztował kolejny remont zabytkowego budynku. Ostatni przeprowadzono tu pięć lat temu.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wroclaw-sie-zmienia/a/kolejny-projekt-przebudowy-hali-ludowej-za-duze-pieniadze,10016140/
REKLAMA