Wrocławskie inwestycje Grupy Deweloperskiej GEO na Targach Mieszkań i Domów

Wrocławskie inwestycje Grupy Deweloperskiej GEO na Targach Mieszkań i Domów

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Nowoczesny budynek mieszkalny Villa Vratislavia w centrum miasta, osiedle Nowy Horyzont na Stabłowicach oraz kompleks mieszkalny Zakątek Na Wietrznej w prestiżowej dzielnicy Krzyki promowane będą w trakcie Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się 2 i 3 marca br. w Hali Stulecia we Wrocławiu. Klienci odwiedzający wyróżniające się, designerskie stoisko o numerze H12 będą mogli zapoznać się z atrakcyjnymi promocjami cenowymi we wszystkich trzech wrocławskich inwestycjach Grupy GEO.

 

- Osoby planujące zakup mieszkania czy domu z pewnością zastanawiają się, jak kształtują się obecnie ceny nieruchomości i jak będą one wyglądać w nadchodzących miesiącach. Okazją do znalezienia odpowiedzi na te pytania są właśnie targi, podczas których klienci otrzymają najnowsze oferty oraz będą mieć okazję do porozmawiania ze specjalistami i znawcami rynku – mówi Agnieszka Glanowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Deweloperskiej GEO. - Weszliśmy w okres, w którym podjęcie decyzji o zakupie mieszkania przyniesie najwięcej korzyści. Na rynku dużo jest atrakcyjnych promocji, z których warto skorzystać, gdyż - jak podkreśla wielu ekspertów - trend zniżkowy ulegnie wkrótce odwróceniu. Również Grupa Deweloperska GEO wychodzi do klienta z atrakcyjnymi promocjami, i to we wszystkich nowych inwestycjach we Wrocławiu: w Villi Vratislavia oraz w kompleksach Nowy Horyzont i Zakątek na Wietrznej.


Inwestycje te goście Targów Mieszkań i Domów w Hali Stulecia będą mogli dokładnie poznać na stoisku Grupy Deweloperskiej GEO. Specjaliści firmy będą gotowi odpowiedzieć na pytania dotyczące mieszkań, a także doradzą w wyborze lokalizacji i lokalu mieszkalnego, który najlepiej odpowiada potrzebom klientów.


Pierwszą z inwestycji prezentowanych podczas targów będzie Villa Vratislavia - przypominający kamienicę, nowoczesny budynek mieszkalny usytuowany u zbiegu ulic Dyrekcyjnej i Gajowej, w samym centrum miasta. Sąsiedztwo dworców PKP oraz PKS, szkół, przedszkoli, przychodni, uczelni wyższych, punktów usługowych oraz miejsc wypoczynkowych sprawia (a potwierdzają to doświadczenia działu sprzedaży tej inwestycji), że mieszkaniami w Villi Vratislavia są idealnym rozwiązaniem dla młodych singli, rodzin z dziećmi oraz osób, które planują zakup mieszkania na wynajem lub jako zabezpieczenie dla swoich dorastających dzieci.

REKLAMA


W budynku tym w sprzedaży dostępne są od zaraz mieszkania 1-pokojowe o powierzchni ok. 37 mkw., 2-pokojowe ok. 47-59 mkw. oraz 4 lub 5-pokojowe ok. 97-103 mkw. Wszystkie lokale posiadają dostęp do balkonów (większość o powierzchni 3,3 mkw.). 8 mieszkań na parterze ma taras (w tym 3 lokale mają zarówno balkon, jak i taras). Dla tych wszystkich, którzy planują szybką przeprowadzkę, inwestor przygotował 7 lokali wykończonych „pod klucz” ( z gotowymi podłogami, stolarką, łazienkami i urządzonymi kuchniami).  Dla klientów chcących nabyć mieszkanie w Villi Vratislavia Grupa GEO przygotowała atrakcyjną promocję – od początku lutego br. cena metra kwadratowego powierzchni użytkowej kształtuje się na poziomie już od 4 950 zł brutto.


Oprócz użytkowanego już budynku przy ul. Gajowej i Dyrekcyjnej, Grupa GEO w trakcie targów w Hali Stulecia promować będzie również dwie kolejne inwestycje mieszkaniowe w stolicy Dolnego Śląska. Pierwsza z nich to kompleks mieszkalny Zakątek na Wietrznej przy ul. Wietrznej  z mieszkaniami  2-, 3-,  4- oraz 5-pokojowymi o metrażach od 33,46 mkw. do 98,21 mkw. Propozycja ta ucieszy z pewnością każdego miłośnika spokojnego azylu w obrębie miasta. Zakątek na Wietrznej położony jest na Krzykach, dzielnicy postrzeganej przez mieszkańców Wrocławia jako jedna z najbardziej prestiżowych w mieście, wyróżniająca się zielenią, ciszą i spokojem. Inwestycja została oddana do użytku wiosną 2012 r. i posiada pozwolenie na użytkowanie. Dzięki temu osoby, które zdecydują się na tę lokalizację, mogą od razu po załatwieniu formalności i sfinalizowaniu transakcji kupna wprowadzić się do własnego M. Tym bardziej, że również i w tej lokalizacji deweloper przygotował ofertę specjalną – metr kwadratowy w Zakątku na Wietrznej można nabyć już od 5151 zł brutto za mkw.


Kolejna inwestycja budowlana Grupy GEO, którą będzie można poznać 2 i 3 marca na targach w Hali Stulecia, to osiedle mieszkaniowe o nazwie Nowy Horyzont. Mieści się ono przy ul. Głównej na Stabłowicach, w kameralnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dala od miejskiego zgiełku. Docelowo na osiedlu powstanie 5 budynków wielorodzinnych. GEO prowadzi sprzedaż mieszkań pierwszego i drugiego etapu inwestycji (75 lokali 1-, 2-, 3-,  4- pokojowych o zróżnicowanym metrażu – od 34 mkw. do 87 mkw.). Wszystkie lokale mieszkalne posiadają balkon lub taras. Zmotoryzowani mieszkańcy mogą korzystać z garażu na 42 pojazdy oraz z 95 miejsc postojowych na zewnątrz budynków. Promocja w stabłowickim kompleksie mieszkaniowym GEO jest także atrakcyjna dla kupujących – metr kwadratowy mieszkania dostępny jest już od 4 804 zł brutto.

- Wszystkie te lokalizacje będzie można poznać na targach na początku marca, a także zobaczyć je na własne oczy w trakcie Dnia Otwartego, który odbędzie się 16 marca – podkreśla Agnieszka Glanowska. - Tymczasem zapraszam do zapoznania się z ofertą GEO w najbliższy weekend w Hali Stulecia. Łatwo będzie nas znaleźć, ponieważ nasze stoisko wyróżnia się spośród innych nowoczesną i designerską aranżacją.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA