Czekoladowe stoisko Grupy Deweloperskiej GEO na targach w Krakowie

Czekoladowe stoisko Grupy Deweloperskiej GEO na targach w Krakowie

Kraków
REKLAMA

Ręcznie wykonane pralinki i inne tradycyjne wyroby popularnej Krakowskiej Manufaktury Czekolady będzie można skosztować na stoisku Grupy Deweloperskiej GEO podczas Targów RedNet Dom, Mieszkanie, Wnętrze w Krakowie 15 i 16 września. Słodkości symbolizować będą prestiżową krakowską inwestycję GEO – kompleks mieszkaniowy Fabryka Czekolady na Krowodrzach.


Krakowskie targi to jedna z największych tego typu imprez w Małopolsce. Odwiedzający stoiska w hali przy ul. Centralnej zobaczą nie tylko ofertę deweloperów, lecz również zapoznają się z propozycjami aranżacji wnętrz czy designerskich elementów wykończeniowych. W charakter targów dobrze wpisuje się prezentacja Grupy Deweloperskiej GEO, która na firmowym stoisku promować będzie dwie krakowskie inwestycję: kompleks Fabryka Czekolady, która powstaje na terenie dawnego zakładu ZPC Wawel w dzielnicy Krowodrza, oraz stylowe osiedle Biała Polana.


- Odwiedzający nasze stoisko z pewnością zauważą, że ważnym motywem naszej prezentacji jest czekolada – mówi Agnieszka Glanowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Deweloperskiej GEO. - To oczywiście bezpośrednie nawiązanie do perełki wśród naszych krakowskich inwestycji, jaką jest Fabryka Czekolady. Charakter osiedla na Krowodrzy podkreślać będzie słodka niespodzianka: poczęstunek czekoladą wyprodukowaną przez Manufakturę Czekolady, partnera inwestycji.


Kompleks mieszkaniowy Fabryka Czekolady usytuowany jest u zbiegu ulic Wrocławskiej i Łokietka w dzielnicy Krowodrza. Miejsce to uznawane jest obecnie przez mieszkańców Krakowa za jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście. Inwestycja powstaje na byłym terenie  ZPC Wawel, co zainspirowało dewelopera do zachowania wyjątkowego klimatu tego miejsca. Elewacja jednego z budynków odtwarzać będzie fragmenty historycznej zabudowy, w tym zawierać autentyczne elementy z przedwojennych czasów fabryki Piaseckiego. Nawiązaniem do pięknej historii  będą także wyłonione w konkursie fotografie czekolady w częściach wspólnych budynków mieszkalnych, a także wkomponowane między budynkami autentyczne, odrestaurowane maszyny służące do produkcji czekolady.


W Fabryce Czekolady powstanie ponad 200 lokali mieszkalnych oraz dodatkowo obiekty usługowe. W pierwszym etapie zrealizowanych zostanie 66 lokali mieszkalnych, nazwanych w zależności od metrażu: „Czekoladkami” (pow. ok. 37 mkw.), „Pralinkami” (pow. ok. 48-58 mkw.), „Ptasimi mleczkami” (pow. ok. 66-81 mkw.) oraz „Truflami” (pow. ok. 96-120 mkw.). Wszystkie mieszkania krowoderskiego kompleksu posiadać będą balkony. Do części lokali parterowych przynależeć będą również ogródki. Dla najmłodszych mieszkańców Fabryki Czekolady architekci zaprojektowali plac zabaw. Teren całej inwestycji zostanie ogrodzony. Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na początek 2013 roku. Metr kwadratowy brutto w tej inwestycji dostępny jest już od 5900 zł za mkw.* (w promocji do końca 2012 r.).
 

REKLAMA

- Fabryka Czekolady będzie przykładem realizacji Osiedla Marzeń, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością – tłumaczy Agnieszka Glanowska. - Każdy szczegół będzie pieczołowicie dopracowany. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji szereg nowoczesnych udogodnień, m.in. komunikacyjne łącza światłowodowe w lokalach, internet bezprzewodowy, dyskretną muzykę w windzie. Fabryka Czekolady będzie posiadać spójny, całościowy system identyfikacji wizualnej, który w sposób przyjazny, za sprawą indywidualnego kodu kolorystycznego, będzie odróżniać od siebie poszczególne klatki schodowe w budynkach. W planach mamy również stworzenie wewnętrznej oczyszczalni wody, dzięki której będzie można bezpiecznie pić smaczną i czystą wodę prosto z kranu.


Drugą z inwestycji Grupy GEO, promowanych na targach w Krakowie, jest kompleks mieszkaniowy Biała Polan. Osiedle położone jest  w cichej, spokojnej okolicy, wśród łąk i niskiej, mało intensywnej zabudowy mieszkalnej. Jest idealnym miejscem do zamieszkania dla ludzi, którzy z jednej strony cenią sobie kameralną atmosferę i życie rodzinne, z drugiej zaś chcą szybko dojechać do centrum. Białą Polanę wyróżnia korzystne położenie komunikacyjne – stąd w ciągu kilkunastu minut można dojechać do Rynku, kilka minut zajmie dotarcie do arterii wyjazdowych (do Ronda Ofiar Katynia i drogi krajowej nr 94). W pierwszym etapie inwestycji Grupa Deweloperska GEO oferuje 38 mieszkań w dwóch budynkach o powierzchni od 31 do 86 mkw., 1-,2-, 3- oraz 4-pokojowe. W drugim etapie budowy powstaną 42 lokale mieszkalne o metrażach od 31 mkw. do 83 mkw.

 

Zapraszamy do odwiedzenie prezentacji Grupy Deweloperskiej GEO

w dniach 15 i 16 września
na Targach RedNet Dom, Mieszkanie, Wnętrze
stoisko nr 5, Hala Targi, ul. Centralna 41a w Krakowie

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA